Kas vajate õigusteenuseid?

New Yorgi linnas elavad Madala sissetulekuga inimesed võitlevad Sageli vaesuse ja rassilise, sotsiaalse ja majandusliku õiglusega. Õigusteenused New York City (LSNYC) sätestatud õigusabi, ja aitas Neil lahendada juriidiline probleem. LSNYC ei võta kunagi oma klientidelt seadusliku esindatuse est tsu. Föderaalsena raastatud õigusteenuste bürood pakuvad advokaate, nad on ekspert, mis on väga vähe sissetulekuga inimesi juriidiliste probleemidega.

Vabatahtlike advokaatide programmis (VLP) annavad koolitatud advokaadid tasuta õigusandmeid ja õigusabi kohtuvaidlustele, kellel puuduvad advokaadid. VLP-i otsa tsiviilkohtu abikeskustest. Vabatahtlikud advokaate koolitatakse eluaseme, tarbijavõla, nimemuutuste, väiksemate kohtuvaidluste ja tsiviilkohtumenetlusega seotud õigusküsimustes. Korporatsioon Legal Services (LSC) Iseseisev Mittetulundusühing, Tuhat Kongressi asutas 1974.Aasas ja anda rahalist toetust tsiviilõigusabile Madala Sissetulekuga Ameeriklastele.

LSC edendab võrdset õiguskaitse saadaval, andes õigusteenuste osutajatele toetusi konkurentsivõimelise toetuse protesessi kaudu. LSC praegu saab rahastamist 132 sõltumatu mittetulunduslik õigusabi organizatsioonid igas riigis, Columbia District, ja USA territoriumidel. Kui otsite abi tsiviilõigusliku problemisel, sistage aadress või linn, ja leida lähedal asuv LSC-rahastatud õigusabi organisatsioon. Ürniku juriidilise teenistuoonide dokument sisaldab nimekirja kõigist mittetulunduslikest õigusteenusejatest, kes tegelevad aktiivselt eluasemeküsimustega New Yorgis.

Kerige allapoole ja lugege loetnud õigusteenuste organisatsioonide abikõlbluse nõudeid, et näha, kas teil on õigus saada. Igas abikeskuses on tasuta juriidiliste temade pamfletid, tasuta internet õigusabi saamiseks ja videote vaatamiseks ning info juriidiliste, rentimise ja sotsiaalteenuste abi kohta. Ligi kolm neljandikku (74%) väike sissetulekuga leibkondadest tekkis eelmisel vähemalt aastal üks tsiviilõiguslik probleem. LSCon pakutavate tasuta õigusteenuste abil Madala saab sissetulekuga inimesed saada juriidilist nõu, õigusabi ja info, kuid aitab Neil lahendada oma tsiviilkohtu problleeme.