Teha õigusteenuseid?

Meienaabruses asuvad kontorid ja teavitusobjektid aitavad aastas rohkem kui 100 000 newyorklasest. LSNYC kunagi tasu oma klientidele. Meist · Meie programm · Mida me teeme · Osaleda õigusteenused NYC võitleb vaesuse ja püüab rassilise, sotsiaalse ja majandusliku õigluse madala sissetulekuga newyorklased. Meie naabruses asuvad kontorid ja teavitusobjektid aitavad aastas rohkem kui 100 000 newyorklasest.

LSNYCei võta kunagi oma klientidelt seadusliku esindatuse eest tasu. Föderaalselt rahastatud õigusteenuste bürood pakuvad advokaate, kes on eksperdid, kes aitavad madala sissetulekuga inimesi juriidiliste probleemidega. Meie missiooniks on pakkuda tasuta õigusabi inimestele kogu New Yorgi keskosas. Vabatahtlike advokaatide programmis (VLP) annavad koolitatud advokaadid tasuta õigusteavet ja õigusabi kohtuvaidlustele, kellel puuduvad advokaadid.

VLPon otsa tsiviilkohtu abikeskustest. Vabatahtlikke advokaate koolitatakse eluaseme, tarbijavõla, nimemuutuste, väiksemate kohtuvaidluste ja tsiviilkohtumenetlusega seotud õigusküsimustes. Kui otsite abi tsiviilõigusliku probleemi lahendamisel, sisestage aadress või linn, et leida lähedal asuv LSC-rahastatud õigusabi organisatsioon. Õiguslik Hotline komplekteeritakse advokaadid, kes abistavad madala sissetulekuga helistajad erinevaid tsiviilõiguslikke küsimusi, sealhulgas eluasemeõiguse ja võlgade sissenõudmist.

LSCon iseseisev mittetulundusühing, mille kongress asutas 1974.aastal, et anda rahalist toetust tsiviilõigusabile madala sissetulekuga ameeriklastele. Juba rohkem kui 50 aastat, Legal Services of Central New York on võidelnud, et kaitsta väärikust, tugevdada kogukondi ja tagada õiglus. Üürniku juriidilise teenistuse organisatsioonide dokument sisaldab nimekirja kõigist mittetulunduslikest õigusteenusepakkujatest, kes tegelevad aktiivselt eluasemeküsimustega New Yorgis. LSC edendab võrdset õiguskaitse kättesaadavust, andes õigusteenuste osutajatele toetusi konkurentsivõimelise toetuse protsessi kaudu.

LegalServices Corporation praegu pakub rahastamist 132 sõltumatu mittetulunduslik õigusabi organisatsioonid igas riigis, District of Columbia, ja U. visiidi ajal advokaat, sina ja advokaat arutada oma juriidiline probleem ja advokaat annab teile nõu. LSC-rahastatud tasuta õigusabi organisatsiooni leidmiseks sisestage alloleval lingil lihtsalt aadress või linn. LSC auhinnad antakse välja konkurentsivõimelise protsessi kaudu ning praegu rahastab 132 sõltumatut õigusabi organisatsiooni.

Kerigeallapoole ja lugege loetletud õigusteenuste organisatsioonide abikõlblikkuse nõudeid, et näha, kas teil on õigus saada. Igas abikeskuses on tasuta juriidiliste teemade pamfletid, tasuta internet õigusabi saamiseks ja videote vaatamiseks ning teave juriidiliste, rentimise ja sotsiaalteenuste abi kohta. Ligi kolm neljandikku (74%) madala sissetulekuga leibkondadest tekkis eelmisel aastal vähemalt üks tsiviilõiguslik probleem.