Pay your taxes on time

Teatud tingimustel IRS on õigus lahendada maksukohustus nõustudes alla täieliku makse. Maksmata jätmise trahv on 0,5% iga kuu või osalise kuu eest tasumisele kuuluvast maksust, kuni maksimaalselt 25%, kuni maks on täielikult tasutud. Ebaõnnestumise karistus on 5% maksust, mis tuleb tasuda iga kuu või osalise kuu eest, mil teie tagasipöördumine on hilinenud, maksimaalselt 25% võlgnevast maksust. Osa või kõik tagasimakse kasutatakse esmakordselt maksta tagasi maksud võlgu, Kaitse krediidi.

Kui te võlgnete maksu ja te ei esita oma tulu õigeaegselt, on hilinenud esitamise karistus tavaliselt 5% maksust, mida võlgnete iga kuu või osalise kuu eest, et teie deklaratsioon on hilinenud.

Mis juhtub, kui te ei saa oma makse õigeaegselt maksta?

Sa ikka võlgu trahvid ja intressid, kuid teie igakuised maksed lase IRS teada, et te kavatsete teha head, mida sa võlgned. Intressid ja trahvid hakkavad kogunema tasumata summadena, kui te ei maksa võlgnevusi tähtpäevaks. Kui te ei ole oma tuludeklaratsiooni esitanud ega ole oma maksukohustust tasunud, kehtivad nii ebaõnnestumise kui ka maksmata jätmise tasud. Samamoodi, kui te vaikimisi oma IA maksed ja IRS ettepaneku lõpetada IA, töötab kogumise periood on peatatud 30 päeva.

IRS lõpuks saadab teile arve, kuid sa ei pea ootama, et saada arve teha täiendavaid makseid.