Mis online õigusteenused?

LegalZoomtoetab meie parimate online-õigusteenuste nimekirja, mis põhineb ettevõtte täielikul pakkumistel ja taskukohastel hinnakujundusplaanidel. Kui soovite hankida juriidilisi teenuseid oma isiklikeks vajadusteks, saab LegalZoom ka seal aidata. Ettevõte pakub testamente, elusfonde, finants- ja tervishoiuvolikirja dokumente ning üldist õigusabi isiklikes asjades. Kõik LegalZoom tasud on tasutud kindla määraga, nii et sa ei kaasne kunagi ootamatuid kõrgeid tunniarveid.

LegalZoomseisab oma teenuste taga 60-päevase rahulolu garantiiga. LegalZoom pakub täielikku täiendust online õigusteenuseid taskukohase hinnaga, mistõttu on ideaalne pakkuja kõigile, kes soovivad luua äri või kes vajab pidevat õigusalast nõustamislahendust. ZenBusiness tops Forbes Advisori nimekiri parimatest LLC teenustest. Kui soovite luua uut äri ja olete eelarve, pakub ZenBusiness õiguslikku abi, mida vajate oma äri kiireks ja hõlpsaks seadistamiseks.

ZenBusinesson lihtne ja taskukohane luua oma äri LLC või ettevõtte, ja seega on ideaalne lahendus neile just alustanud. Avvo on suurepärane koht, kus alustada kaevamist õiguslikesse olukordadesse, mis tekivad. See ononline kataloog advokaadid ootavad vastata teie küsimustele, täiesti tasuta. Enamik vastuseid tulevad mõne tunni jooksul ja saate küsida anonüümselt, kas soovite.

Seeon suurepärane koht üldise õigusabi saamiseks. Online õigusteenused pakuvad do-it-yourself võimalusi ja advokaadi juurdepääsu palju väiksemate kuludega kui traditsioonilised advokaadibürood. Kas soovite luua põhidokumente ise või palgata advokaati mõistliku hinnaga, siin on proovide võtmine online õigusteenuseid, mis aitavad. Kontrollige kindlasti teenusepakkujatelt kõige ajakohasemat tootehindu.

LegalZoomon tapnud tee-it-yourself juriidilised dokumendid väikeettevõtetele. Täitke küsimustik dokumentide jaoks, mis moodustavad oma majandusüksuse. Kasutage sarnast protsessi kaubamärgi ärinime, muu hulgas ülesannete hulgas. Rocket Jurist liikmeks on piiramatu koopiad ja muudatused kõik dokumendid juriidiline raamatukogu.

Liikmedsaavad ka tasuta nõu on-call advokaadid, ja see ei maksa ekstrakt on advokaat läbivaatamise dokumente loote raketi jurist. Faustman ütleb, kas see on rutiinne äritegevuse loomine või keeruline töötaja algatatud kohtuasi, postitage oma vajadused UpCounselile. Tunni või kaks, saate ettepanekuid mitu advokaadid. Pakkumised on kindla tasu üksikute projektide või tunnitasu käimasolevate vajaduste.

UpCounselaitab hallata suhteid dokumentide tasuta salvestusruumi, esignatuuride ja suhtluskirjetega. UpCounseli advokaadid on hoolikalt kontrollitud ja keskmiselt 14-aastane kogemus, kõige rohkem prestiižsetes advokaadibüroodes ja ettevõtetes. Puudub üldkulud suur firma ja suudab töötada praktiliselt, nad võtavad suhteliselt mõistliku hinnaga. Faustman ütleb, et paljud väikeettevõtted kasutavad UpCounselit majandusüksuste loomiseks ja ärilepingute lahendamiseks.

UpCounseladvokaadid aitavad üldjuhul ka intellektuaalomandi puhul, näiteks patentide või kaubamärkide tagamine, lisaks maksu- ja tööõiguse küsimused. Neil on muljetavaldavalt suur hulk juriidilisi dokumente, mis hõlmavad peaaegu iga olukorda, kus sa võiksid kunagi leida ennast ja kohandada neid dokumente vastavalt teie vajadustele. See ettevõttesisene kohandamissüsteem vähendab oluliselt võimalikke vigu teie juriidilistes dokumentides ja võimalikke negatiivseid tagajärgi ebaõigest teabest tulenevate probleemide tekkeks. Põhjus, miks nad on põhja poole see nimekiri on, et erinevalt LegalNature ja Law Depot, need dokumendid ei ole kohandatav oma online süsteemi.

Niisiis, kui teie ettevõte nõuab ainult õigusabi iga nii tihti, ei ole mõtet kohustuvad kulukas igakuine liikmeks ja vastupidi. Kui olete silmitsi juriidiline küsimus ja lihtsalt vaja mõned juhised, proovige Avvo, online kataloog advokaadid, mis toimib ka parim koht tasuta õigusabi internetis. LegalZoom, võite võtta DIY lähenemine või kaasata abi advokaat õigustatud õigusabi peaaegu igas olukorras võite ette kujutada. Kui sa avastad selle lepingu, siis pead dešifreerida legalese töötada välja, mis on ja ei kuulu nende plaani.

MIDPennLegal Services on mittetulunduslik, avaliku huvi advokaadibüroo, mis pakub kvaliteetset tasuta tsiviilõiguslikke teenuseid madala sissetulekuga elanikud ja ellujäänute koduvägivalla ja seksuaalrünnak 18 maakonnad Kesk-Pennsylvania. Vähemalt on veebipõhised õigusteenused suurepärane koht tasuta või odava nõuandega alustamiseks enne ressursside võtmist pikaajaliseks seaduslikuks esindamiseks. Näiteks kui vajate abi õhukindlate ettevõtte juriidiliste dokumentide loomisel, ei saa te kasu perekonnaõigusele spetsialiseerunud juriidilisest pakkujast. Forbes Advisor kammitud online õigusteenuste tööstuse leida pakkujad, mis tõusevad tippu nii pakutavate teenuste, usaldusväärsuse ja üldise väärtuse.

Seetähendab, et te ei saa salvestada ka redigeeritud juriidilisi dokumente oma veebisüsteemi ja nad ei paku veebipõhise allkirjastamise süsteemi. Nende advokaaditeenused hõlmavad tööstusharu standardit, 30-minutilist konsulteerimist advokaadiga ning kuni 10 lehekülje juriidiliste dokumentide ülevaatamist iga uue juriidilise küsimusega. Meeskond Rocket Jurist on abivalmis, pädev, ja mis kõige tähtsam on õigusteenistus, õiguslikult kvalifitseeritud. .