Mis on kõige levinum õiguspraktika?

Commercialkohtuvaidlusi on mõned kõige pöörates advokaadid tööstuses. Advokaadi kohustus on töötada oma klientide vajaduste kasuks ja saavutada parimad võimalikud tulemused. Mõned kõige levinumad vigastusnõuete juhtumid hõlmavad autoõnnetusi ja tööõnnetusi. Kuid isikukahju advokaadid pakuvad teenuseid erinevaid kahjude eest, mis tekivad üksikisiku.

Needjuhtumid tehakse siis, kui üks isik väidab, et ta on saanud vigastada teise isiku, ettevõtte või juriidilise isiku poolt. Töö- ja tööõigus hõlmab keerulist õigusabi töökohal esinevatele olukordadele. See õigusvaldkond võib minu väga keeruline tööandjatele, eriti nii, nagu see mõjutab nende töötajate. Töö- ja tööseadused püüavad kaitsta tööõigusi ja heaolu, tagades samal ajal ettevõtte kasumlikkuse.

Selletulemuseks võib olla väga keeruline olukord, mida on raske lahendada. Perekonnaõigus on ainulaadne õigusvaldkond, mis keskendub siseriiklikes suhetes esinevatele küsimustele. Siia kuuluvad abielu, tavaõigus, siseriiklikud partnerlused, tsiviilühingud ja muud seotud tüübid. On tavaline, et pereadvokaadid tegelevad abielude lõpetamisega seotud juhtumitega.

Pereadvokaatvastutab ka abikaasa alimendid, lapse toetus, varade jagamine ja muud perekonnaga seotud kohustused. Perekondlikud advokaadid ja abielulahutuse advokaadid on sageli vahetatavad pealkirjad. Pere advokaadid on tuntud ka käepide juhtudel lapse hooldusõiguse, lapse toetus, vanemate röövimise, kodumaise kuritarvitamise, lapsendamise ja asendusema. Pankrotiadvokaadid töötavad võlgnike (võlgnevusega üksikisikud või ettevõtted) või võlausaldajate (üksikisikud või ettevõtted, kellele võlgnevus on võlgnev) nimel.

Pankrotiadvokaadid veedavad suurema osa oma ajast finantsdokumentide läbivaatamisel ning liikumiste ja muude dokumentide koostamisel. Enamik pankroti advokaadid kulutada väga vähe aega kohtus. Äriõigus (mõnikord nimetatakse „äri- või „äriõiguse) on lai mõiste, mida kasutatakse advokaatide kirjeldamiseks, kes töötavad küsimustes, mis mõjutavad ettevõtteid. Sageli hõlmab see uue üksuse strateegilist loomist ja järgnevate küsimuste käsitlemist, mis mõjutavad seda üksust.

Äriõiguseadvokaadid kipuvad töötama in-house või suurte advokaadibürood. Äriõigus on ideaalne õpilastele, kes naudivad tööd läbi keeruliste juhtumite, mis hõlmavad mitut osapoolt ja arendada strateegilisi plaane, et aidata inimestel saavutada oma eesmärke. Kuigi äriõiguse kipub olema üks kõrgema tasustamise tava valdkondades, töökoormus võib olla valdav. Kriminaalõigus keskendub tegude alusel karistatud kriminaalkoodeksi.

Kriminaalmenetluseadvokaadid töötavad tavaliselt prokuröride või riigikaitse advokaadid, ja nad kipuvad olema väljaminevate või agressiivne isiksused. Kui te kaalute saada kriminaalõiguse advokaat, olla valmis veetma suurema osa oma ajast kohtus. Kriminaalõiguse advokaadil on üldjuhul suured juhtumid ja nad peavad töötlema teavet kiiresti ja mõtlema oma jalgadele. See õigusvaldkond on eriti kõrge läbipõlemise määr.

Õpilased, kes naudivad aega veeta väljaspool sageli kalduvad poole keskkonnaõiguse. Siiski peaksite olema teadlik, et keskkonnajuristid kipuvad kulutama suurema osa oma ajast lugedes ja analüüsides hulgaliselt keerukaid põhikirja, lepinguid, määrusi ja konventsioone, mis põhinevad riigi-, föderaal- ja riikidevahelises õiguses. Perekonnaõigus keskendub sageli pingelised suhted üksikisikute ja nende perekondade. See võib hõlmata laste heaolu, lapsendamist või abielulahutust.

Perekonnaseaduseadvokaadid töötavad üldjuhul väikestes advokaadibüroodes ja naudivad inimesi navigeerida oma elu kõige emotsionaalsematel ja keerulisematel. Tervishoiuõigus on kiiresti muutuv ja pidevalt kasvav valdkond. Advokaadibürood terviseõiguse praktika valdkondades pakkuda õigusteenuseid haiglad, ravikindlustusseltsid, hooldekodud, arsti praktika, meditsiiniseadmete tootjad ja teised. Paljud haiglad ja riigiasutused tööle ka in-house advokaadid.

Kuiolete üksikasjadele orienteeritud, uudishimulik ja naudite muutusi, võib tervishoiuseadus olla teie jaoks. Sisserändeõigus on üldiselt seotud kodakondsuse saavutamisega ning üksikisikute ajutise või alalise ümberpaigutamisega ühest riigist teise. Immigratsiooniadvokaadid võivad töötada koos valitsusasutuste, mittetulundusühingute või erasektori sisserände advokaadi. Lai valik töövõimalusi ootab NYU Law lõpetajate.

Erapraktikaon kõige levinum lähtepunkt, kuigi paljud võtavad avaliku teenistuse ja valitsuse seisukohad. Me aru JD tööhõive andmed American Bar Association (ABA) 10 kuud pärast iga klassi lõpetajate. Allpool on ülevaade viimase kolme aasta tööhõivealast informatsioonist. Enamik õiguse selles valdkonnas on riigi seadusjärgse ja tavaõiguse.

Siiskion olemas ka Fair Võlgade sissenõudmise tavasid seaduse kehtestatud Kongressi. Lisaks väikeses advokaadibüroos töötamisele võite leida tööd mittetulundusühinguga õigusteenuste organisatsiooniga või valitsusega. Seega õigusteaduse üliõpilased, kes naudivad lugemine ja analüüsimine teavet (samuti töötavad numbrid) võib koostada maksuõiguse. On neli head võimalust tungida valgekrae kuritegevuse praktika valdkonnas, vastavalt Matt Kaiser asutaja Kaiser Advokaadibüroo PLLC, tema veerus Üle seaduse.

Valiõigusteaduste kool, mis on tuntud oma rahvusvahelise õiguse programmi ja võtab nii palju klasse rahvusvahelise õiguse kui võimalik. Kui otsite turvalist õigusvaldkonda, kus on palju töökohti, on see lepinguõigus. Kui te ei töötanud suurettevõte, mis oli spetsialiseerunud hobuste praktika grupp, ja teil on selline ulatuslik taust töötavad hobused, et nad tahavad, et sa seal kohe pärast lõpetamist töötavad, mõistma, et sa ilmselt kulutada aastaid töötavad teistes õigusvaldkondades, enne kui saate spetsialiseeruda hobuste seadus. See on lihtsalt mõeldud üldise ülevaate kõige tavalisematest õigusteaduslike erialade kohta, mida inimesed tegelevad õigusteaduskoolis.

Rahvusvaheliseõiguse peamised allikad on lepingud, rahvusvahelised tavad ja õiguse üldpõhimõtted. On palju ettevõtlusega seotud valdkondi, mida frantsiisi advokaadid peavad teadma, näiteks lepinguõigus ja tööõigus. Kui sa tead hobuste õigus on õigusvaldkond soovid kunagi praktikas, kraad Albany Law School aitab teil saavutada seda eesmärki. Pankrotiõigus ei hõlma mitte ainult pankrotiolukordi, vaid ka kattub mõne äriõiguse ja kohtuvaidluste valdkonnaga.

Karahvusvahelise avaliku õiguse võiks, „tööle põhimõtteid rahvusvaheliste konventsioonide, kommete vaidluse rahvaste, üldtunnustatud kogukonna normide, põhimõtete õiguse tunnustatud tsiviliseeritud rahvaste ja kohtufilosoofiate või teooriate kohtupraktika lahendada konflikte rahvaste (Business Professor). Kõige tähtsam on see, et avaliku teenuse osutamine mingil moel tagab sujuva ülemineku sellesse õigusvaldkonda. Kui olete juba õpib õigusteaduse kooli, teie parim võimalus sattuda selles praktikas valdkonnas võib minna University of Mississippi Law School saada LL. Massachusettsi üldiste seaduste peatüki 208 § 28 kohaselt on vanematel pidev kohustus toetada vähemalt 18-aastast last, kuid mitte veel 21-aastast, kui lapsel on vanema juures seaduslik elukoht ja on toetuse saamiseks peamiselt sellest vanemast sõltuv.

.