Mis juriidilised teenused uk?

Juurdepääsmeie tarbijaõiguse, reisimise, mootorsõidukite, üürileandjate %26 üürileandjate, testamentide %26 probate ja palju muud · Hankige selged juhised oma järgmiste sammude kohta ekspertidelt. Public Defender Service (PDS) on kriminaalõiguse tarnija, mida rahastab õigusabi agentuur (LAA) ja millel on kontorid Cheltenhamis, Darlingtonis, Pontypriddis ja Swanseas. Reisimiseks Ameerika Ühendriikidesse ajutiselt, sealhulgas turism, ajutine tööhõive, õppimine ja vahetus. Välisriikide kodanikele, kes soovivad elada alaliselt Ameerika Ühendriikides.

VisaWaiver Program (VWP) võimaldab osalevate riikide kodanikele* reisida Ameerika Ühendriikidesse ilma viisata, kui viibida 90 päeva või vähem, kui nad vastavad kõigile nõuetele. Kodanikud hädaolukordades, helistage (0), 20-7499-9000 Lisateavet kvaliteedi kõrghariduse võimalusi U, S. Et te ei leia kusagil mujal maailmas. Võtke tasuta veebikursused oma tempos ja teenige personaliseeritud sertifikaate.

Valitsusasutusedtöötavad Ühendkuningriigiga, mõned on saatkonna kontorid ja mõned kogu riigis. Hoidke lugemine teavet õigusteenuste UK, ja kuidas leida õiguslikku esindatust. Kuid viimastel aastatel on Ühendkuningriigi juristikutse muutunud, et võimaldada avalikkusel otseselt juhendada vandeadvokaate teatud valdkondades. Lisateabe saamiseks külastage advokatuuri nõukogu veebisaiti.

Lisakson advokaadid-advokaadid uuem advokaatide klass, kellel on koolitus- ja propageerimise kogemus, mis on vajalik selleks, et nad saaksid ilmuda kõrgemates kohtutes, nii et vandeadvokaat ei ole mõnel juhul nõutav. Seal on palju rohkem kvalifitseeritud advokaadi UK kui on vandeadvokaadi. Solicitorite seadus (197 lubab kõigil õigusnõustajatel tegutseda vande volinikeks. Võite külastada allpool veebilehed leida teavet, mida vajate.

Inglismaaja Walesi Law Society säilitab õigusnõustajate nimekirjad oma veebilehel. Saate otsida nime, asukoha ja praktikavaldkonna järgi. See võib olla eriti kasulik, kui teil on vaja advokaat väljaspool Londoni ala, või üks, kes on spetsialiseerunud konkreetse valdkonna õiguse. Veebisaidil on ka üldised juhised ühiste juriidiliste küsimuste kohta nagu Ühendkuningriigi lahutus, testamendid, tõendi ja isikukahju nõuded.

AddlesshawGoddard LLPaberdeen, Edinburgh, Dundee, Glasgow 01224 965 400 Online kontaktvormi Dentons Aberdeen, Edinburgh ja Glasgow (pluss mujal UK) Online kontakt vorm. Gilson Gray LLPDundee, East Lothian, Edinburgh, Glasgow Online kontaktvorm Sinclairs kriminaalkaitse advokaadite207 Pleasance, Edinburgh, EH8 9RU 0131 662 4205 Online kontaktvorm Immigration Advice ServiceAberdeen, Edinburgh, Glasgow 0333 414 9244 Online kontaktvormi Palun külastage Ühendkuningriigi valitsuse kodulehel rohkem teave ja kontaktandmed. Kui teil on veel küsimusi, võite kaaluda advokaadiga konsulteerimist. Teine teabe- ja juhiste allikas võib olla kodanike nõustamine, teenus, mis pakub tasuta konfidentsiaalset nõu Internetis, telefoni teel või isiklikult Ühendkuningriigis.

AmetnikudDepartment of State ja U, S. Suursaatkonnad ja konsulaadid välismaal on föderaalse määrusega keelatud tegutseda agentide, advokaatide või usuliste ametiasutuste nimel U, S. Osalevate kodanike õiguslikke vaidlusi välismaal. Department of State personali, sealhulgas tema advokaadid, ei anna õigusabi avalikkusele.

Palunvaadake nimekirjad eespool teavet mõned advokaadibürood UK. Palun esitage taotlus meie kontaktvormi kaudu. Pange tähele, nimekirja kandmine on ainult äranägemisel Department of State. Osakond võib isiku või ettevõtte nimekirjast igal ajal eemaldada ja võib keelduda põhjuse esitamisest.

Kuiteie andmed lisatakse meie veebisaidile, siis palun teavitage meid meie kontaktvormi abil, kui teie andmed muutuvad. Advokatuuri nõukoguLaw Society of England ja WalesLaw Society of Northern Ireland Law Society of ScotlandSolicitors Reguleerimine Authority U, S. Saate otsida asukoha, tegevusala või nime järgi (kui on olemas konkreetne õiguspraktik, kelle poole soovite ühendust võtta). Võite tühistada nii Milline Legal ja ajakiri - mida ma kavatsen teha - kuid pakuti ajakirja poole hinnaga olin praegu maksab - £9,75, nii et ma nüüd maksma £4,87 kuus (kaksteist kuud) ja saab siiski tühistada igal ajal.

Tevõite teha kõik oma eelised valikud Internetis, hüvitiste ja maksete vahekaardil Töötaja Self Service MyUK. Sa võtsid naeruväärne aeg reageerida ja asjaolu, et te ignoreerida kogu seda üürilevõtja nõustamine sektori soovitab suur auk laius oma teenuseid, mis deväärtustab kogu ettepaneku Legal Milline. Millised „õigusteenused”, mille osana ja millised usaldusväärsed kauplejad ütlevad teile, et kui te üritate lahendada probleemi ühe nende usaldusväärse ettevõtjaga, on huvide konflikt. City advokaadibüroode Clifford Turner ja Coward Chance ühinemine 1987.aastal Clifford Chance moodustamaks oli maailma suurim advokaadibüroode ühinemine ajaloos selle toimumise ajal ning tekitas Euroopa õigusteenuste turul konsolideerumise ja rahvusvahelistumise laine.

Traditsiooniliselton vandeadvokaadi esmane ülesanne olnud vaidlustada kohtuasju kõrgemates kohtutes ning kõik muud juriidilised tööd, sealhulgas otse klientidega suhtlemist, on tegelenud õigusnõustajate poolt. Pakkumised on teretulnud pakkuma eluaseme- ja võlalepingu tööd ning eluaseme valduse kohtu tollimaksu. Näiteks teatas üks nende õigusnõustajatest, et ma ei oleks kohustatud teise poole kohtukulusid tasuma ja tegin hiljem selle sisse täieliku U-pöörde — minu vastu võidakse maksta hoiatuskulud. Suursaatkondadel ja konsulaatidel ei ole avalikke juriidilisi osakondi ning konsulaarametnikel on föderaalmäärusega keelatud anda õigusnõustamist.

Aastakeskel kuueteistkümnendal sajandil oli kaks haru advokaat - vandeadvokaatide (Šotimaal toetajad) ja õigusnõustajate. Pakume tsiviil- ja kriminaalmenetlusabi ning nõu Inglismaal ja Walesis, et aidata inimestel oma õigusprobleemidega toime tulla. .