Milliseid teenuseid ei maksustata Texas?

Texasvälistab teatud teenuste maksustamine. Nende hulka kuuluvad professionaalsed teenused, mida pakuvad arstid, advokaadid, raamatupidajad, juuksurid ja juuksurid, sisekujundajad ja autode remonditeenused. Maksustatakse selliseid teenuseid nagu kinga sära või remont, seadmete remont, mööbli renoveerimine või polsterdamine, ehete parandamine või puhastamine ning koerte hooldus. Texase osariigi tavaliselt ei koguda müügimakse enamik teenuseid.

Siiskion mõned teenused, mis on maksustatud. Näiteks kaabeltelevisiooni teenused, lõbustusteenused, jäätmete kogumise teenused, lilleteenused, ehitusteenused (nii kaua, kui materjalid on eraldi tasutud), mobiilsideteenused, lauatelefoni sideteenused, maagaasi- ja elektriteenused ning mitteeluruumide reaalne kinnisvara remont ja remodeling teenused, See tähendab, et veebidisainer ei pea koguma müügimaksu, kuigi lillepood võib olla vajalik, et koguda käibemaksu. In Texase osariigis, mõned professionaalsed teenused on maksustatavad. Näiteks infoteenused, fotograafia ja digitaalne turvalisus on kõik käibemaksuga maksustatud.

Veenduge, et kontrollida, kas teie ettevõte on käibemaksu Texase osariigis. Mõned kaubad on Texase seaduse alusel käibemaksust vabastatud. Näideteks on enamik mitte-valmistatud pakke, toidutemplid ja meditsiinitarbed. Soovitame ettevõtetel vaadata seaduste ja eeskirjade esitas Texas Comptroller avaliku kontode mõista, millised kaubad nõuavad käibemaksu koguda, ja millistel tingimustel.

Telekommunikatsiooni-, internetiühenduse- ja kaabeltelevisiooniteenuste osutajad saavad riigi müügi eest tagasi saada ja kasutada makse, mida makstakse materiaalse isikliku vara kasutamisele või tarbitud nende teenuste edastamisel, marsruutimisel või levitamisel. Kui teenuseosutaja koondab internetiühenduse sellise maksustatava teenusega nagu telekommunikatsiooniteenus või kaabeltelevisiooniteenus, ei tohiks teenuseosutaja koguda maksu internetiühendusele eraldatud summalt, kui teenuseosutaja saab oma raamatute kaudu kindlaks teha ja arvestada mõistliku eraldamise maksustatava teenuse ja mittemaksukohustuslasest internetiühendus. Eeskirja 3,366, Interneti-ühenduse teenused, reegel 3,334, telekommunikatsiooniteenused ja reeglit 3,313 muudetakse, et kajastada seda internetiühenduse teenuste maksustatavuse muutust. Telekommunikatsiooniteenused hõlmavad helide, signaalide, andmete või teabe elektroonilist või elektrilist edastust, edastamist, marsruutimist või vastuvõtmist juhtmete, kaablite, raadiolainete, mikrolainete, satelliitide, kiudoptika või mis tahes muu olemasoleva või väljatöötatud meetodi abil.

KäibemaksNexus võib jõlkuma isegi pärast jaemüüja lõpetab tegevuse, mis põhjustas selle „tegeleb äritegevusega riigis. Paljude online müüjad, see tähendas, et nad ei pea koguma maksu müük tarbijatele asub Texas. Maksust on käibemaksust vabastatud materiaalne isiklik vara, mis muutub müügiks valmistatud eseme koostisosaks või komponendiks, ning maksustatavad teenused, mida osutatakse valmistatud tootega, et muuta see turustatavaks. Kindlaksmääramine, kas teie ettevõte müüb tooteid või teenuseid maksustatakse Texases on esimene samm käibemaksu nõuetele.

Maksutuleb tasuda võlgade sissenõudmise tegevuse kogumaksuga, kui võlgniku viimane teadaolev aadress võlausaldajate arvestuses on konto sissenõudmise ajal Texases; ja võlausaldaja, kelle jaoks võlg on kogutud, asub Texases või tegeleb Texase äritegevusega aeg võlg on nimetatud sissenõudmiseks. Digitaalne kaup või teenus on midagi elektrooniliselt tarnitud, näiteks iTunesist alla laaditud album või Amazonist ostetud film. Telekommunikatsiooniteenuste näideteks on kaugmaa-ja kohalik telefoniteenus, sealhulgas mobiil- või satelliittelefoniteenus ja VoIP (VoIP), faksiteenus, piipariteenused, tekstisõnumiteenused ja elektronpost (v.a juhul, kui neid müüakse koos internetiühendusega). Maksuvabad esemed hõlmavad materiaalset isiklikku vara, mis muutub kvalifitseeruva filmi, video- või helisalvestuse või ringhäälingu osaks; kaamerad; filmid, filmi arendavad kemikaalid; tuled; rekvisiidid; komplektid; teleprompterid; mikrofonid; digitaalsed seadmed; eriefektid ja -tarvikud; heli- või stuudios asuvad videosarsruutimislülitid; teatavad teenused; teatavad muud seadmed ja materiaalne isiklik vara, mis on tootmiseks vajalikud ja olulised ning mida kasutatakse otseselt tootmises.

Savõid olla vastutav kogumise ja üleandmise Texas müügi ja kasutamise maksu tellimuste või müügi käigus Texas konventsioonide või messide, isegi kui teil osaleda ainult üks messi riigi aastas, ühe päeva. Lisaks sellele ei maksustata tööjõudu tootmis- või töötlemisüksuse tootmisüksuse tootmisvõimsuse suurendamiseks naftakeemia rafineerimistehases või keemiatehases. . Maksu on tasutud krediidi aruandluse teenused, kui krediidi taotleja aadress on Texas ajal taotluse aruande, ja isik, kes taotles krediidi aruanne on Texas või tegeleb äri Texas.

.