Milliseid teenuseid ei maksustata minnesota?

Minnesotaosariigis ei loeta teenuseid üldiselt maksustatavateks. Kuigi enamik teenuseid on maksust vabastatud, on mõned erandid. Näiteks teenus, kelle töö hõlmab toote loomist või valmistamist, peetakse väga tõenäoliselt maksustatavaks ja seega peate tõenäoliselt teenuselt käibemaksu tasuma. Minnesota teenused ei ole üldjuhul maksustatavad.

Siiski— kui teie pakutav teenus hõlmab toote loomist või valmistamist, peate võib-olla tegelema toodete käibemaksuga. Mõned kaubad on Minnesota seaduse alusel käibemaksust vabastatud. Näideteks on enamik toidupoed, naiselik hügieenitooted ja meditsiinitarbed. Nagu paljud teised riigid, professionaalsed teenused Minnesota üldiselt ei maksustata, kui see toob kaasa müüdava toote loomise.

Kuiteie saadetud kaubad ei ole maksustatavad, ei pea te ka saatmistasude käibemaksu küsima. Ettevõtte omanikuna, kes müüb maksustatavaid kaupu või teenuseid, tegutsete Minnesota osariigi agendina, kogudes ostjatelt maksu ja edastades selle asjakohasele maksuhaldurile. Kui müüte maksustatavaid kaupu Minnesota elanikele ja on varude salvestatud riigi, siis tõenäoliselt on Nexus ja kohustus koguda ja maksta maksu. Kolmanda osapoole kättetoimetamisteenuse osutamine ja arve esitamine on üldjuhul maksust vabastatud, välja arvatud täitematerjalide ja betoonploki tarnete puhul.

Minnesotaosariik tahab, et te võtaksite oma klientidele saatmistasudelt käibemaksu, kui teie saadetud esemed on maksustatavad. Teenuste, laevanduse ja materiaalse kauba paigaldamisega seotud tehingute maksustatavus võib veidi keerulisemaks olla mõnevõrra erinevates olukordades kohaldatavate seadustega. Kui tarnitakse koos nii maksustatavaid kui ka mittemaksukohustuslaseid kaupu, tuleb maksustada maksustatavate kaupadega seotud saatmistasu protsent (vastavalt kõnealuse kauba või kauba müügihinnale või kaalule). Kogu materiaalse isikliku vara müük ja mõned teenused on maksustatavad, välja arvatud juhul, kui põhikirjas on maksuvabastus või kui ostja esitab täidetud vormi ST3, maksuvabastuse sertifikaat.

Niimaksustatavate kui ka maksust vabastatud toodetega müügi puhul tuleb maksu nõuda maksustatava kauba protsendi või massi alusel. See tähendab, et vastutate kogu maksustatava müügi puhul saadetise aadressiga määratud käibemaksumäära kohaldamise eest. Sisuliselt, kui ostjale saadetav ese loetakse maksustatavaks, loetakse tavaliselt ka postikulu maksustatavaks ning kui tarnitav ese ei ole maksustatav, siis ei loeta ka postikulu maksustatavaks. Kindlaksmääramine, kas tooted või teenused, mida teie ettevõte müüb, on Arizonas maksustatav, on esimene samm käibemaksu nõuetele vastavuse osas.

Digitaalnekaup või teenus on midagi elektrooniliselt tarnitud, näiteks iTunesist alla laaditud album või Amazonist ostetud film. Out-of-state ettevõtted peavad koguma ja kandma Minnesota müügi või kasutada maksu kõigi maksustatava müügi tehtud samas riigi.