Milliseid õigusteenuseid alustavatel ettevõtetel on vaja?

Ükstähtsamaid põhjusi, miks ettevõtted valivad teatud tüüpi majandusüksuse, on kaitsta omanikke ja investoreid isikliku vastutuse eest. Piiratud vastutusega äriühingud või LLC-d on üks erinevatest majandusüksustest, millest saate ettevõtte moodustamisel valida. LLC-sid reguleerivad seadused on kehtestatud riigi tasandil ja erinevad mõnevõrra riigiti. Võib juhtuda, et LLC ei ole uue ettevõtte jaoks parim üksuse valik.

Võibjuhtuda, et LLC tuleks asutada ühes riigis üle teise. Advokaadiga konsulteerides saavad ettevõtjad kindlaks teha, kas LLC on oma ettevõtte parim üksus ja tagada, et see moodustatakse eelistatud riigis. Ometi, kuigi piiratud vastutusega kaitse olemas ettevõtete ja piiratud vastutusega äriühingute, need kaitsed ei ole läbimatud. Võlausaldajad saavad juurdepääsu omanike ja investorite isiklikele varadele ainult juhul, kui kohus otsustab, et ettevõtte loori läbistamine on sobiv abinõu.

Vastaseljuhul jäävad piiratud vastutuse kaitse puutumata. Kõige olulisemad otsused ettevõtte omanik või ettevõtja saab teha on kindlaks, milline majandusüksus kõige paremini sobib nende vajadustele. See otsus võib mõjutada seda, kui palju maksate makse, paberimajandust, mida peate tegema, oma isiklikku vastutust ja teie võimet kapitali kaasata aktsiate emiteerimisega. Füüsilisest isikust ettevõtja on ehk kõige levinum äri, mis eksisteerib täna, ja paljud inimesed võivad omada seda teadmata.

Füüsilisestisikust ettevõtjad on lihtsalt isikud, kes tegelevad mingi äri ettevõtmine ise. Partnerlus hõlmab kahte või enamat inimest, kes töötavad koos ühises ettevõttes ja jagavad selle ettevõtte kasumit ja kahjumit. Korporatsioon on äritegevuse läbiviimiseks loodud omanikest eraldiseisev juriidiline isik. Piiratud vastutusega äriühingud on suhteliselt uus äritegevus, mida soosivad paljud idufirmad ja väikeettevõtted, sest need ühendavad partnerluste paindlikkuse korporatsioonide vastutuse kaitsega.

Kuiotsustate oma äri alustada, on üks peamisi otsuseid, mida te silmitsi seisate, milline juriidiline majandusüksus moodustada. Kui soovite alustada äri see on oluline, sest sa oled kindel, et teil on õige õigusabi. Kui olete võtnud põhilised sammud oma ettevõtte seadistamiseks ja pärast seda, kui olete end õiguslikust seisukohast piisavalt kaitsnud, on oluline keskenduda oma tegelikule äritegevusele. Näiteks kui osutate teenust ja klient ei maksa teile, võite selle makse sissenõudmiseks võtta õiguslikke meetmeid.

Siiskivõib olla palju raskem tõestada, et midagi on tegelikult oma intellektuaalomandi, kui teil on mingi õiguskaitse. Kui teil on juba leping, olenemata sellest, kas laadisite selle alla seaduslikust veebisaidilt, kirjutasite selle ise või selle teile üürileandja või müüja poolt, võite paluda advokaadil seda läbi vaadata. On mõned tegurid, mida kaaluda valides bürooruumid, mis mõjutavad teie õiguslikke ja rahalisi otsuseid. Alates Washingtoni Ülikooli õigusteaduse kraadi teenimisest on Priyanka kulutanud pool kümme aastat kirjalikult väikeettevõtete finants- ja juriidiliste probleemide kohta.

Kuiolete oma kauba saatnud või teenust osutanud ja seda ei ole veel tasutud, hoitakse seda raha müügireskontras silma peal. Vastasel juhul ei pruugi see olla vajalik nii kaua, kui käivitus valib mõne muu õigusabi alternatiivi. Me hindame, et seal on mõned iroonia öeldes: „Hoidke see lihtne lõpus pikk seeria ütleb teile kõik sammud, et sa pead võtma (just õiguslikust perspektiivist), et alustada oma äri. Lisasime selle sammu, sest Teie missioon avaldus toimib oma põhja star ja suunata oma hilisemaid õiguslikke otsuseid.

Järgmisenaarutleme alustavate ettevõtete juriidilise kontrollnimekirja, miks on oluline määratleda teie ettevõttega seotud inimesed.