Milliseid õigusteenuseid alustavad ettevõtted vajavad?

Ettevõtte alustamine on üks olulisemaid otsuseid, mida üksikisik või üksikisikute rühm võib teha. Üks peamisi põhjusi, miks ettevõtted valivad teatud tüüpi majandusüksusi, on kaitsta omanikke ja investoreid isikliku vastutuse eest. Piiratud vastutusega äriühingud on üks erinevatest majandusüksustest, mida saate ettevõtte moodustamisel valida. OÜ reguleerivad seadused on kehtestatud riigi tasandil ja erinevad mõnevõrra riigiti.

Võib juhtuda, et LLC ei ole uue ettevõtte jaoks parim üksuse valik. Võib juhtuda, et LLC peaks moodustama ühes riigis üle teise. Advokaadiga konsulteerimine aitab ettevõtete omanikel kindlaks teha, kas LLC on oma ettevõtte parim üksus ja tagada, et see moodustatakse eelistatud riigis. Kuigi piiratud vastutusega kaitsed on kättesaadavad ettevõtetele ja piiratud vastutusega äriühingutele, ei ole need kaitsed läbimatud.

Võlausaldajad saavad juurdepääsu omanike ja investorite isiklikele varadele ainult juhul, kui kohus otsustab, et ettevõtte loori läbistamine on sobiv õiguskaitsevahend. Vastasel juhul jäävad piiratud vastutuse kaitse puutumata. Üks tähtsamaid otsuseid, mida omanik või ettevõtja saab teha, on kindlaks määrata, millist tüüpi majandusüksus kõige paremini sobib nende vajadustele. See otsus võib mõjutada seda, kui palju maksate makse, paberimajandust, mida peate tegema, oma isiklikku vastutust ja oma võimet kapitali kaasata aktsiate emiteerimise kaudu.

Füüsilisest isikust ettevõtja on ehk kõige levinum äri, mis eksisteerib täna ja paljud inimesed võivad omada üks teadmata seda. Füüsilisest isikust ettevõtjad on lihtsalt isikud, kes tegelevad teatud tüüpi äritegevusega eraldi. Partnerlus hõlmab kahte või enamat inimest, kes töötavad ühisettevõttes koos ja jagavad selle ettevõtte kasumit ja kahjumit. Korporatsioon on eraldi juriidiline isik, mis on loodud äritegevuse eesmärgil.

Piiratud vastutusega äriühingud on suhteliselt uut tüüpi äriettevõtted, mida soosivad paljud idufirmad ja väikeettevõtted, sest need ühendavad partnerluste paindlikkuse korporatsioonide vastutuse kaitsega. Kui otsustate oma äri alustada, on üks peamisi otsuseid, mida te silmitsi seisate, millist tüüpi juriidiline isik moodustada. See on oluline, sest soovite veenduda, et teil on õigus õigusabi. Kui olete võtnud põhilised sammud oma ettevõtte loomiseks ja pärast seda, kui olete ennast seaduslikult kaitsnud, on oluline keskenduda oma tegelikule äritegevusele.

Näiteks kui osutate teenust ja klient ei maksa teile, võite selle makse sissenõudmiseks võtta õiguslikke meetmeid. See võib olla palju raskem tõestada midagi on tegelikult oma intellektuaalomandi ilma mingi õiguskaitse. Kui teil on juba leping, olenemata sellest, kas laadisite selle seaduslikust veebisaidilt alla, kirjutasite selle ise või üürileandja või müüja poolt, saate advokaadi selle üle vaadata. Bürooruumide valimisel tuleb kaaluda mõningaid tegureid, mis mõjutavad teie õiguslikke ja rahalisi otsuseid.

Alates Washingtoni Ülikooli õigusteaduste koolist juris doktori kraadi teenimisest on Priyanka kulutanud pool kümme aastat kirjalikult väikeettevõtete finants- ja juriidilistest küsimustest. Kui olete tarninud kaupu või osutatavaid teenuseid ja nende eest ei ole veel makstud, jälgige seda raha müügireskontro. Vastasel juhul ei pruugi see olla vajalik, kui alustamine valib mõne muu tasuta õigusabi alternatiivi. Me hindame, et siin on mõned iroonia: „Hoidke see lihtne lõpuks” ütleb pikk seeria ütleb teile kõik sammud, mida peate tegema (õiguslikust perspektiivist), et alustada oma äri.

Lisasime selle sammu, sest teie missiooni avaldus toimib selle aluseks ja suunab teie hilisemaid õiguslikke otsuseid. Järgnevalt arutame alustavate ettevõtete juriidilise kontrolli kontrollnimekirja, miks on oluline määratleda teie ettevõttega seotud inimesed.