Milliseid õigusteenuseid?

Konfidentsiaalsuson üks kriitilisemaid vahendeid, mida seksuaalse vägivalla pooldajad peavad võimaldama neil pakkuda ohvritele ellujäänutele olulisi teenuseid. kontakt · Uudised · umbes · Minnesota õigusnõustamine. Rana Alexander, Seisukohta tegevdirektor, oli juhtiv advokaat sel juhul ja on propageerinud privaatsust ja ohvriõiguste kaitse kriminaalasjades aastaid. Central Minnesota õigusteenused pakuvad tasuta õigusabi madala sissetulekuga üksikisikutele ja peredele, et aidata tsiviilõiguslikes küsimustes.

CMLSei tasu õigusteenuste eest. Föderaalselt rahastatud õigusteenuste bürood pakuvad advokaate, kes on eksperdid, kes aitavad madala sissetulekuga inimesi juriidiliste probleemidega. Pro bono programmid vastavad madala sissetulekuga klientidele vabatahtlike advokaatidega, kes nõustuvad oma juhtumeid tasuta võtma. Online pro bono programm, mis sobib madala sissetulekuga klientidele vabatahtlike advokaatidega, kes nõustuvad andma lühikesi vastuseid online tasuta.

Abion saadaval esimesena, esimene teenindada alusel, või saate ajastada kohtumine helistades Legal Serthwest Minnesota juures (800) 450-8585 või (21 233-8585.Õiguslik nõustamine Clinic (sponsoreeritud Central Minnesota Legal Services (CMLS)% 26 10.kohtuliku District) Vabatahtlik advokaadid pakkuda tasuta lühike nõu tsiviilõiguslikke küsimusi. Kui kaebate töötushüvitiste eitamise apellatsioonikohtusse, korraldab Riigi Law Raamatukogu ka töötuse apellatsioonikliinikku , kus saate osaleda telefoni teel või isiklikult. Tunnistades kohustust, uuendusi ja saavutusi Minnesota õigusteenused ja pro bono advokaadid, advokaadid ja töötajad. Üldiselt saavad tasuta tsiviilõigusabi inimesed, kelle sissetulek on vähemalt 125% föderaalsetest vaesussuunistest.

Browningarutab oma õigusteenuste kogukonna täiskogul mitteegoilise kommunikatsiooni ümberkujundamist ja integreeriva kuulamise rolli töökeskkonnas. Legal Services of Northwest Minnesota (LSNM) pakub tasuta tsiviilõiguslikku abi-tulu üksikisikute ja perede kakskümmend kaks Loode Minnesota maakonnas. Arusaam, et töö õigusabi hoida inimesi majutatud, ja toidetud, ja tervislik, ja ohutu tõesti muudab kogu kogukonna tugevamaks, ja see auhind tunnistab, et, Cofell ütles. LSC edendab võrdset õiguskaitse kättesaadavust, andes õigusteenuste osutajatele toetusi konkurentsivõimelise toetuse protsessi kaudu.

Kõikabikõlblikud kliendid pakuvad tasuta esialgse konsultatsiooni kas juriidiline töötaja või Judicare advokaat. LSC on toetust tegev organisatsioon, mis jagab ligi 94% oma föderaalassigneeringutest tsiviilõigusabi andvatele mittetulundusühingutele. LSC edendab võrdset õiguskaitse kättesaadavust, pakkudes rahastamist 132 sõltumatu mittetulunduslik tasuta õigusabi programmid igas riigis, District of Columbia, ja U. Ta kirjeldab mitte-egoic kuulamise tehnikat ja kuidas neid saab rakendada õiguslikes tingimustes parandada töötajate ühtekuuluvust, moraali, tootlikkust ja heaolu, samuti tõhustatud suhteid ja suurenenud efektiivsus klientidele.