Milliseid juriidilisi dokumente pean online-äri alustamiseks?

Linnvõi maakond, kus te asute, võib nõuda üldist äritegevusluba või -luba, et seaduslikult tegutseda selles kohalikus jurisdiktsioonis. Neid üldisi litsentse võib olla vaja uuendada igal aastal. Teatud ettevõtted nõuavad ka föderaallubasid. Small Business Association nimekirja, et teha kindlaks, kas teie ettevõte on mõjutatud.

Sõltuvaltsellest, milliseid tooteid te otsustate pakkuda, võib teil olla vaja ärilitsentsi nende müümiseks. Võimalike õiguslike karistuste ja mainekahjustuste vältimiseks peate järgima teie ettevõttele kohaldatavaid privaatsusseadusi. Ühtlustame õiguslikke ja regulatiivseid uuringuid, analüüse ja töövooge, et juhtida organisatsioonidele väärtust, tagades selgemad, õiglasemad ja turvalisemad ühiskonnad. Müügimaksu ei saa koguda, välja arvatud juhul, kui teil on müüja luba igas jurisdiktsioonis (juriidilise volitusega asukoht), kus teil on vaja seda koguda.

Kuiteil on äri kohalolekut riigi ja ei ole käibemaksu litsentsi, siis võiks nägu rasked trahvid, juriidiline lahingud, ja äri sulgemise. BigCommerce loobub igasugusest vastutusest seoses selle materjali ja teave sellel veebilehel ei pruugi olla kõige ajakohasem juriidiline või muu teave. Selle struktuuriga ei eraldu teie ettevõtte varad ja kohustused teie isiklikest omandustest ja juriidilistest kohustustest; seetõttu võib teid pidada isiklikult vastutavaks ettevõtte võlgnevuste ja kohustuste eest. Alates 2001.aastast töötab see nüüd enam kui neljal miljonil ettevõtjal ja kliendil oma juriidiliste probleemide lahendamisel.

Käesolevalsaidil esitatud teave ei ole juriidiline nõustamine, ei kujuta endast advokaadi esildisteenust, ja ei advokaadi-klient või konfidentsiaalne suhe on või moodustatakse saidi kasutamine. Kuid juriidilised nõuded väikeettevõtte alustamiseks veebis ja kehtiv leping võivad olla hirmutavad, kui te pole kindel, kust alustada. Näiteks, kui soovite müüa t-särgid Star Wars tähemärki neile, siis tahad saada asjakohaseid nõusolekuid, et vältida õiguslikke küsimusi. Nagu tellistest ja mördi äri, peate esitama kõik asjakohased äritegevuse kujundamise dokumendid ja muud paberimajandust, et tagada teie uus ettevõte on kindel õiguslik alus.

Lõpukspeab iga ettevõtte omanik olema teadlik ja järgima erinevaid privaatsusseadusi ning veebireklaami- ja turundusseadusi. Korporatsioon, mida nimetatakse ka C-korpuseks, on juriidiline isik, mis seisab iseseisvalt ning on omanikust ja aktsionäridest täiesti eraldiseisev. Seda tüüpi litsentsi nõuded mõjutavad riigi reguleeritud kutsealade nagu lastehoiu, õigusnõustamine ja õiguse tavasid, kinnisvara, arhitektuur, finantsplaneerimine ja kindlustus. Kuigi teie otsustavus on elus ja hästi, uskuge või mitte, teie äri võib olla liiga suur, et seaduslikult otsa oma kodus.

Mearvame, et uued online-ettevõtete omanikud saavad kasu, et neil oleks võimalus oma teenuseid ühekordselt juurde pääseda, sest väga varases äri seadistamise etappides ei pruugi konto tellimine olla vajalik.