Milliseid Juriidilisi Dokumente Pean Online-Äri Alustamiseks?

Kui soodid oma online-äri, on oluline teada, milliseid juriidilisi dokumente loe edasi. Linnvõi maakond, kus te asute, võib nõuda üldt äritegevusluba või -luba, et seaduslikult tegutseseda kohalikus jurisdiktsioonis. Neid üldi litsentse võib olla vaja uendada igal aastal. Kindlaks ettevõtted nõuavad ka föderaallubasid.

Small Business Association ütleb, et teha kindlaks, on teie ettevõte on mõjutatud. Olenemata sellest, milliseid Products te otsustate pakkuda, võib teil olla vaja ärilitsentsi nende müümiseks. Valikulike õiguslike karistuste ja mainekahjuste enne peatamise järgima teie ettevõttele kohaldatavaid privaatsusseadusi. Ühtlustame õiguslikke ja regulatiivseid uuringuid, analüüse ja töövooge, ja juhtida organisatsioonidele väärtust, tagades selgemad, õiglasemad ja turvalisemad ühiskonnad.

Müügimaksu ei saa koguda, välja arvatud siis, kui teil on müüja igas luba jurisdiktsioonis (juriidilise volitusega asukoht), kus teil on vaja seda koguda. Kui teil on äri kohalolekut riigi ja ei ole käibemaksu litsentsi, siis võiks nägu rasked trahvid, Juriidiline Lahingud, ja äri Sulgemise. BigCommerce loobub igasugusest vastutusest seoses selle materijali ja sellel informatsioonid veebilehel ei pruugi olla kõige ajakohasem juriidiline või muu informatsiooni. Selle struktuuriga ei eraldu teie ettevõtte varad ja kohustused teie isiklikest omandustest ja juriidilistest kohustustest; selle teid võib pidada isiklikalt vastutavaks ettevõtte võlgnevuste ja kohustuste est.

Alates 2001.töötab Aastast nägin nüüd enam kui Neljal Miljonil ettevõtjal ja kliendil oma juriidiliste probleemide lahendamisel. Käesolevalsaidil esitatud info ei ole juriidiline nõustamine, ei kujuta endast advokaadi esildisteenust, and the advokaadi-client või confidentsiaalne suhe on või moodustatakse Saidi Kasutamine. Kit juriidilised nõuded väikeettevõtte alustamiseks veebis ja kehtivad leping olla hirmutavad, kui te pole kindel, kust alustada. Näiteks, kui tahab müüa t-särgid Star Wars tähemärki neile, siis tahad saada asjakohaseid nõusolekuid, et ära õiguslikke küsimusi.

Nagu tellistest ja mördi äri, pea esitama kõik asjakohased äritegevuse kujundamise dokumendid ja muud paberimajandust, ja tagada teie uus ettevõte on kindel õiguslik alus. Lõpuks peab iga ettevõtte omanik olema teadlik ja järgima eri privaatsusseadusi ning veebireklaami- ja turundusseadusi. Korporatsioon, mida nimetatakse ka C-korpuseks, on juriidiline isik, kuid seisab iseseisvalt ning on omanikust ja aktsionäridest täiesti eraldiseisev. Seda tüüpi litsentsi nõuded mõjutavad riigi regulleeritud kutsealade nagu lastehoiu, Õigusnõustamine ja Õiguse tavasid, Kinnisvara, Arhitektuur, Finantsplaneerimine ja Kindlustus.

Kuigi teie otsustavus on elus ja hästi, uskuge või mitte, teie äri võib olla liiga sur, et seadvalt otsa oma kodus. Me arvame, et uued online-ettevõtet omanikud saab kasu sellest, ja Neil on võimalus oma teenuseid ühekordselt juurde pääseda seatud väga varases äri seadistamise etappides ei pruugi konto tellimine olla vajalik.