Milline on parim online õigusvormide teenus?

LegalZoomtoetab meie parimate online-õigusteenuste nimekirja, mis põhineb ettevõtte täielikul pakkumistel ja taskukohastel hinnakujundusplaanidel. Kui soovite hankida juriidilisi teenuseid oma isiklikeks vajadusteks, saab LegalZoom ka seal aidata. Ettevõte pakub testamente, elusfonde, finants- ja tervishoiuvolikirja dokumente ning üldist õigusabi isiklikes asjades. Kõik LegalZoom tasud on tasutud kindla määraga, nii et sa ei kaasne kunagi ootamatuid kõrgeid tunniarveid.

LegalZoomseisab oma teenuste taga 60-päevase rahulolu garantiiga. LegalZoom pakub täielikku täiendust online õigusteenuseid taskukohase hinnaga, mistõttu on ideaalne pakkuja kõigile, kes soovivad luua äri või kes vajab pidevat õigusalast nõustamislahendust. ZenBusiness tops Forbes Advisori nimekiri parimatest LLC teenustest. Kui soovite luua uut äri ja olete eelarve, pakub ZenBusiness õiguslikku abi, mida vajate oma äri kiireks ja hõlpsaks seadistamiseks.

ZenBusinesson lihtne ja taskukohane luua oma äri LLC või ettevõtte, ja seega on ideaalne lahendus neile just alustanud. LegalShield sobib ideaalselt kõigile, kes on seadnud oma vaatamisväärsusi ettevõtte alustamiseks või selle töö professionaalseks muutmiseks. Selle dokumendiraamatukogu on sügav ja seda täiendavad ekspert advokaaditeenused. Ettevõtted võivad pöörduda ka LegalShieldi poole, kui nad seisavad silmitsi tsiviilkohtuvaidluste nagu lepingu rikkumine ja töökohtuasjad.

Pealenende pakub LegalShield ka LLC moodustamise teenuseid. Selle bänneri all olevad pakkumised hõlmavad ärinime kättesaadavuse kontrolli, organisatsiooni artiklite koostamist, ärilubade tagamist ja LLC-de loomist. Sellest ajast alates on rohkem kui 20 miljonit üksikisikute ja ettevõtete omanikud on ära kasutanud juriidiliste dokumentide raamatukogu, äri moodustamise teenuseid ja õigusnõustamist , mida pakub Rocket Jurist. Internetis juriidilised dokumendid loodud Rocket Jurist on seaduslikult täitmisele pööratavad.

Siiskipeate veenduma, et olete dokumendid läbi vaadanud ja teinud kõik täiendavad sammud, mis on vajalikud dokumendi õiguslikult siduvaks muutmiseks teie riigis. Kliendid saavad juurdepääsu juriidilistele dokumentidele veebis, neid alla laadida ja printida. Dokumendid on turvaliselt salvestatud, kuna Rocket Advokaadid kasutab andmeedastuseks SSL (Secure Socket Layers) ja 128-bitist või kõrgemat AES krüpteerimist. Seal on lai valik juriidilisi dokumente üksikisikutele valida, ja nad on ka rühmitatud alamkategooriatesse.

Näiteksvõite leida Prenuptiaallepingu, elava tahte, usalduse teoga, viimase tahte ja Testamendi ning palju muud. Juurdepääsuks parimatele juriidilistele dokumentidele LegalNature peab pakkuma, saavad kliendid maksta ühekordse tasu või tellida kuu- või aastaplaani. 2001.aastal asutatud LawDepot on pühendatud parimate online-õigusteenuste pakkumisele. Selle eesmärk on muuta juriidilised dokumendid kättesaadavaks nii üksikisikutele kui ka ettevõtete omanikele väga mõistliku hinnaga.

Ligipool sajandit tagasi käivitatud LegalShield on õigusteenuste ettevõte, mis pakub igakülgset, kuid taskukohast õiguskaitset üksikisikutele ja väikeettevõtete omanikele. Pakkudes oma teenuseid kogu Kanadas ja Ameerika Ühendriikides, on ettevõte teinud koostööd 39 maineka advokaadibürooga. Kliendid maksavad kindlat kuutasu, et saada nõu paljude juriidiliste küsimuste ja seadusliku esindatuse kohta. Loe Review Käivitatud peaaegu viis aastakümmet tagasi, Nolo on ennast tõestanud kui üks mainekaim pakkujad õigusteenuste ruumi.

Ettevõtepakub põhjalikku raamatukogu juriidilised juhendid ja suur online turul õppevahendeid. Samuti on otsitav võrgustik üle 30 000 kohaliku advokaadi ja pakub ettevõtluse moodustamise teenuseid. Loe Review LegalMatch loodi selleks, et aidata üksikisikutel ja ettevõtete omanikud otsivad õigusnõustaja leida advokaadid oma valdkonnas. Platvorm on tegutsenud juba kaks aastakümmet, mille jooksul miljonid õigusabi otsijad on kasutanud seda, et jagada oma juhtumeid tasuta ja leida advokaadid, kes on spetsialiseerunud konkreetsele praktikavaldkonnale vähem kui 24 tunni jooksul.

Loeülevaade Selle asemel, et hajutada oma energiat kümnete erinevate õigusteenuste vahel, on Incfile'il ainult üks töö ja see teeb seda hästi. Alates selle asutamisest 2004.aastal on ettevõte suutnud kaasata rohkem kui veerand miljonit ettevõtet kõigis 50 osariigis. Kuid see, mis teeb Incfile kõigist teistest online-õigusteenustest, mida turg peab pakkuma, on hind. Incfile aitab teil moodustada LLC tasuta (välja arvatud riigi kohustuslikud tasud).

Ainuüksisee asjaolu võimaldab tal võtta mõned veebis kõige populaarsemad ettevõtted - nagu Incfile vs LegalZoom - ja varastada need kliendid ära. Olenemata sellest, millise paketi te valite, saate oma ettevõtte kohta kogu elu teateid oma e-posti ja telefoni. Nii et te ei jäta olulisi tähtaegu. See kliendi pühendumuse tase on midagi, mida kasutajad hindavad ja kiitust.

Kuidselleks, et nõuda parima veebipõhise õigusteenuse pealkirja, peab ettevõte parandama oma klienditoega. Incfile BBB akrediteerimine tühistati hiljuti vastuseta Incfile kaebuste tõttu, mis paneb ettevõtte muidu suurepärase kogemuse. LegalShield käivitati peaaegu pool sajandit tagasi, et seaduslik esindamine oleks kõigile kättesaadav ja kättesaadav advokaadibüroode varalise võrgustiku kaudu. Ettevõte on nüüd partneriks 39 advokaadibürood tegutsevad Ameerika Ühendriikides ja Kanadas.

Seeon andnud online õigusabi rohkem kui 1,7 miljonit ettevõtet koos rohkem kui 4,4 miljonit üksikisikute ja nende perede. Et pääseda LegalShieldi kõrgelt kogenud advokaatidele, vali lihtsalt teenindusplaan ja täitke lühike taotlusvorm. Ettevõte võtab kõikidele oma liikmetele kindla kuutasu seadusliku teenuse plaanide eest toitlustamine ettevõtete omanikele ja üksikisikutele. Mis teeb LegalShield konkurentsist silma paistma, on see, et see pakub abi võlgade sissenõudmisel.

Sõltuvaltteie liikmelisuse astmest kirjutavad platvormi advokaadid iga kuu viis kuni 15 võlgade sissenõudmise kirju, et aidata teil lahendada rahavoogude küsimusi ja taastada, mis on teile võlgu, Lisaks õigusteenuste osutamisele ettevõtete omanikele, kelle ettevõtted juba töötavad, LegalShield saab aitab teil moodustada LLC, partnerlus, füüsilisest isikust ettevõtja, ettevõtte või mittetulundusühingute. LegalShield on üks parimaid õigusabi veebisaite, pakub LegalShield tohutut tasuta veebiressursside raamatukogu, mis on kõigile kättesaadav lisaks taskukohastele ettevõtete moodustamise teenustele. LegalShield on loodud selleks, et pakkuda tuge oma ettevõtte elu jooksul, pakub mitmeid lisandmooduleid, sealhulgas identiteedivarguse kaitse, veebisaitide ehitaja tööriistad ja töövoo haldamise tööriistad. Lõpuks arvame, et on oluline mainida, et LegalShield on alates 1995.aastast BBB-akrediteeritud ja omab A+reitingut.

Lisaksväljendades toetust oma tervikliku teenuse plaanid, kasutajad kiidavad saidi mitme kanaliga klienditoe. Üks asi, mis paneb BetterLegal juriidiliste teenuste osutajate nimekirja peal, on see, et ettevõte pakub ka tasuta veebisaidi või veebipoe loomist (koos varude haldamisega), ärikontot, maksuanalüüsi ja kindlustushindamist neile, kes kasutavad seda oma ettevõtte moodustamiseks. BetterLegal võib pakkuda ka online õigusteenused piiratud vastutusega äriühingu omanikud, kes soovivad lõpetada oma majandusüksuse, lisada või eemaldada manager või direktor, muuta oma ärinime või aadress, saada sertifikaadi heas seisukorras, ja palju muud. Pange tähele, et hinnad ja pöörde korda iga need teenused võivad erineda riigiti.

Soovitamekülastada BetterLegal saidi kui teil on vaja rohkem üksikasju mõni eespool nimetatud teenused. Lõpuks on oluline ka mainida, et ettevõte pakub suurepärast tuge live chat. Lisaks BetterLegal veebisaidil on terviklik leht üksikasjalikke vastuseid korduma kippuvatele küsimustele, nii et saate isegi saada põhilisi õigusabi selle online allikas enne rentides neid ametlikult. Turvalisuse osas kontrollib ettevõte kõiki dokumente ja hoidub kasutajaandmete jagamisest kolmandate osapooltega.

Kaheadvokaadi poolt 1971.aastal asutatud Nolo on üks vanimaid ja mainekamaid kaubamärke juriidiliste teenuste turul. Ettevõte on kujunenud virtuaalseks õigusabi platvormiks, mis pakub juurdepääsu tohutule juriidiliste vormide, tarkvaralahenduste, raamatute ja e-raamatute raamatukogule. Kogu Nolo kodulehel jagatud informatsiooni autoriks on õigusspetsialistid. Üks juriidiliste teenuste kõige populaarsemaid platvorme korraldab sait iga kuu rohkem kui miljon külastajat.

Reklaamitudkui juriidiline entsüklopeedia ja peetakse üheks parimaks õigusnõustamise veebisaitideks, on Nolo ka rikkalik õiguslike ressursside turg. Arvestades, et tootebaasi saab filtreerida tüübi ja teema järgi, samas kui advokaatide võrgustik on riigi ja praktikavaldkonna järgi otsitav, on õige ressursi või eksperdi leidmine kiire ja lihtne. Nagu iga ettevõtte litsentsimise, mitte ainult Harbor vastavuse katta saamise protsessi vajalike litsentside, kuid see ka suhtleb valitsusasutused teie nimel, jälgib oma litsentse, ja tagab, et uuendada neid vastavalt vajadusele. Selle teenuse maksumus varieerub suuresti sõltuvalt ettevõtte tüübist, seega soovitame teil võtta ühendust Harbori nõuetega ja taotleda kohandatud hinnapakkumist.

Üksasi, mis teeb Harbor Compliance silma paistma rahvahulgast, on selle varalise vastavuse tarkvara. Jagatud nelja loogilise kategooriasse - üksuse haldur, litsentsihaldur, maksuhaldur ja plaadijuht - see tarkvara lahendus on nutikas valik ettevõtetele, kes on juba tuttavad nõuetele vastavuse tagamise köied, kuid on jahti lihtsam viis seda teha. Raamatukogu LegalNature dokumendid leitud kohapeal on jagatud toodete üksikisikutele, ettevõtetele ja üürileandjatele. Võite leida midagi kinnisvara ostulepingud ja eriline garantii tegusid vahekohtu lepingud ja kasutustingimused.

Veebisaitnäitab teile automaatselt kõige populaarsemaid valikuid, kuid miski ei takista teid kogu valiku sirvimisest. Kui olete oma otsuse teinud, juhendab veebisait teid loomisprotsessi samm-sammult, kasutades kohapealset viisardit. See on kiire ja lihtne ning saate oma dokumenti igal ajal eelvaate vaadata. Nagu olete ilmselt arvata oma nime, LegalMatch on platvorm, mille eesmärk on sobitada üksikisikute otsivad õigusnõustaja õige advokaadid.

Seeon suurepärane valik, kui loodad leida online õigusteenuseid oma linna või piirkonna. LegalMatch on tegutsenud enam kui kaks aastakümmet ja aidanud rohkem kui neljal miljonil õigusabi otsijal jagada oma juhtumeid. Kogu protsess leida advokaat läbi LegalMatch on täiesti tasuta. Need, kes otsivad õigusnõustaja, ei ole kohustust palgata ühtegi advokaati, kellega nad platvormi kaudu sobitatud.

Arvestades, et kogu protsess kestab vaid umbes 24 tundi, on LegalMatch hea valik neile, kes soovivad saada isiklikke või väikeettevõtete õigusteenuseid nii kiiresti kui võimalik. Teine suur asi selles platvormis on see, et LegalMatch Vets kõik oma advokaadid enne kui kunagi kuulda neid. LegalMatch advokaat võrgustik on tohutu, ja te saate otsida õigusnõustaja riigi või praktika valdkonnas. Et aidata teil mõista õiguslikke küsimusi, millega te tegelete, pakub LegalMatch ka terviklikku veebipõhist õigustekogu, kus on tuhandeid artikleid, mis sisaldavad ajakohast teavet enam kui 220 juriidilise kategooria kohta.

Onväga ebatõenäoline, et saate kvalifitseeritud professionaalilt kehtiva ja tõelise vastuse täiesti tasuta. Võite esitada küsimusi platvormidel nagu Quora, kuid peate siiski võtma vastuseid soola teraga. Teie parim valik usaldusväärne vastus oleks õigustatud ettevõtted, mis pakuvad juriidilisi teenuseid Internetis. Kuigi see loomulikult tuleb hinnaga, võite kasutada tasuta uuringuid või kasutada spetsiaalseid allahindlusi, et olla teie eelarvele võimalikult lahke.

Paljuaega sisaldavad ettevõtted nagu LegalZoom, Rocket Jurist ja Incfile oma veebisaitidel juhendid ja KKK sektsioonid, mis võivad aidata teie põhjus. LegalZoom on hea kõikehõlmav, kuid võite olla Incfile'iga parem, kui plaanite ettevõtte moodustamist. Odavaim Silver pakett sisaldab ainult riigilõivu, nii et see võib olla kõige odavam variant. Teiselt poolt, kui teil on vaja Internetis juriidilise dokumendi teenused, sa peaksid andma Rocket Jurist proovida.

Suhteliselttaskukohase hinnaga saate kvaliteetseid dokumente, mis on kohandatud teie konkreetsetel eesmärkidel. Kui sa ei pahanda läheb veidi vähem tuntud kaubamärke, siis võiks minna üle ZenBusiness. LLC moodustamise osas on ZenBusiness vs LegalZoom ühine võrdlus, kuid endine võtab krooni kergesti. See ettevõttesisene kohandamissüsteem vähendab oluliselt võimalikke vigu teie juriidilistes dokumentides ja võimalikke negatiivseid tagajärgi ebaõigest teabest tulenevate probleemide tekkeks.

RocketJurist pakkuda peaaegu koomiliselt laia valikut õiguslikke vorme ja dokumente, mida saab isikupärastada jooksul oma süsteemi, säästa online, ja isegi saada allkirjastatud Internetis. Kui see on mõtet teile, kõik, mida sa pead tegema, on saada LegalShield app ja konsulteerida advokaatidega asub oma riigi erinevaid küsimusi. Forbes Advisor vaatas läbi kümneid õigusteenuste pakkujaid ja vaatas tuhandeid andmepunkte selle parima veebipõhise õigusteenuse loendi loomisel. Kui vajate täiendavat konsultatsiooni, võite osta õigusteenuseid konsultatsioonidelt advokaadilt või advokaadibüroost 25% allahindlusega nende standardsetest hindadest.

Seeuurimistehnika võimaldas mul eristada online-õigusteenuseid intuitiivsete ja lihtsate back-end süsteemidega ning need, mis olid üleliigsed ja võtsid rohkem aega ja vaeva navigeerimiseks. Pärast suuremate online-õigusteenuste uurimist võin kindlalt väita, et raketi jurist on praegu parim online õigusteenus. Teenus pakub ka spetsiaalset mobiilirakendust, mis võimaldab teil hoolitseda juriidiliste dokumentide eest liikvel olles. Interneti-õigusteenuste põhjaliku otsingu ajal intervjueerisin mõnda tuttavat nende kogemustest veebipõhiste juriidiliste ettevõtetega ja tekkis järjepidev muster.

Sellehinna eest saad õigusabi %26 uurimisteenuseid, maksuauditi teenuseid, määratud konsultatsioone ja liikmete perks. Kas otsite kvaliteetseid online juriidilised dokumendid, plaanite moodustada LLC, või lihtsalt vajavad abikäsi õigusteadlane, raketi jurist peaks olema teie go-to ettevõte. Käivitatud peaaegu viis aastakümmet tagasi, Nolo on ennast tõestanud kui üks mainekamaid pakkujaid õigusteenuste ruumi. Lihtne, millega saate teha viga, redigeerides juriidilisi dokumente ise ja vea tegemise potentsiaalselt tõsiseid mõjusid, on põhjus, miks ma ei soovita neid kasutada.

.