Milline on parim juriidiliste dokumentide sait?

Kassoovite hüpata otse vastusele? Parim online õigusteenus enamik inimesi on Rocket jurist või Incfile. Suuruselt teine juriidiline veebisait, e-vormid, on selles valdkonnas oluline mängija. Üks e-vormide peamistest eelistest, mis eraldab selle ülejäänud, on see, et see pakub dokumentide jaoks tasuta allalaaditavaid malle. Mitte kõik pole tasuta saadaval, kuid paljud kõige levinumad vormid, mida vajate, on.

Populaarseimade-vormide dokumendid on standardsed elamute rendilepingud, kuu-kuu rendilepingud, mootorsõidukite (DMV) müügieelnõu, vastupidav (finants) volikiri (DPOA) vorm, meditsiiniline volikiri (MPOA) vorm ja väljatõstmise teate mallid. Saate hõlpsasti kasutada neid ja palju muud kumb riik sa elad. Kahjuks elate väljaspool Ameerika Ühendriike, eForms ei pruugi olla teie jaoks juriidilise dokumendi sait. Kui olete turul, et alustada oma äri ja vajate dokumentide sorteerimist, on LegalZoom suurepärane võimalus.

LegalNatureon juriidilise abi veebisait, mille eesmärk on aidata inimesi äriküsimuste, kinnisvara ning isiklike ja perekondlike küsimustega. Teenused on mõeldud inimestele, kes asuvad Suurbritannias ja USAs. See on koht, kus leiate hulgaliselt seaduslikuks kasutamiseks mõeldud dokumente, samuti nõuandeid ja teenuseid oma ettevõtte jaoks. Võimalus saada võrgus õigusnõustamist ja õiguslikke vorme, mis on nii usaldusväärsed kui ka ligipääsetavad, on elupäästja.

Igaüksneist veebisaitidest pakub veidi erinevaid võimalusi. LegalNature keskendub Ühendkuningriigi ja USA turgudele nii juriidiliste dokumentide kui ka teenustega. Ainus võimalus, mis võimaldab teil tasuta alla laadida malle dokumentidele, on eForms, mis pakub ka laias valikus vorme. LegalZoom on rohkem keskendunud teenuste poolel, samas kui RocketJurist tasakaalustab vorme ja teenuseid ning töötab mitmel territooriumil.

Seeon lihtsalt küsimus, millist teenust vajate ja leiate usaldusväärse saidi, mis aitab teil. . Kui soovite hankida juriidilisi teenuseid oma isiklikeks vajadusteks, saab LegalZoom ka seal aidata. Ettevõte pakub testamente, elusfonde, finants- ja tervishoiuvolikirja dokumente ning üldist õigusabi isiklikes asjades.

KõikLegalZoom tasud on tasutud kindla määraga, nii et sa ei kaasne kunagi ootamatuid kõrgeid tunniarveid. LegalZoom seisab oma teenuste taga 60-päevase rahulolu garantiiga. LegalZoom pakub täielikku täiendust online õigusteenuseid taskukohase hinnaga, mistõttu on ideaalne pakkuja kõigile, kes soovivad luua äri või kes vajab pidevat õigusalast nõustamislahendust. ZenBusiness tops Forbes Advisori nimekiri parimatest LLC teenustest.

Kuisoovite luua uut äri ja olete eelarve, pakub ZenBusiness õiguslikku abi, mida vajate oma äri kiireks ja hõlpsaks seadistamiseks. ZenBusiness on lihtne ja taskukohane luua oma äri LLC või ettevõtte, ja seega on ideaalne lahendus neile just alustanud. Kaitske oma ärihuve PandaDoc ja nende tohutu raamatukogu tasuta juriidiliste mallide abil. Laadige need kohe alla PDF-failina või importige need PandaDoc dokumendiredaktorisse, et lõpetada selle kallal töötamine palju kiiremini.

Alternatiivina, kui te ei soovi kasutada eelnevalt tehtud malle, siis võite alustada nullist ja ehitada vormi vastavalt oma maitse järgi. Võimalus salvestada kõik loodud dokumendid PandaDoc teeki, millele pääseb ligi ja mida saab igal ajal oma mugavuse huvides redigeerida. Lihtsalt vastake mõnele lihtsale küsimusele ja LegalZoom loob automaatselt seadusliku dokumendi teile mõne sekundiga. Sellel on palju erinevaid dokumente, mille hulgast saate valida, näiteks lepingu muutmine, kavatsuskiri ja töötaja NDA.

Võitevaadata ka nende kategooriate nimekirja, kui te ei leia oma täpset nõuet. Kui olete malli kohandamise lõpetanud, saate selle igal ajal koheselt alla laadida, printida ja juurde pääseda. Advokaadid on välja töötanud kõik, mida LegalZoom leiad, et saaksite istuda, teades, et töötate oma ettevõtte jaoks legit vormide kallal. Ei saa olla midagi enamat kindlustavat kui.

Pealejuriidilised dokumendid, mis Rocket Jurist juba on, saate otse küsida oma advokaadid küsimusi, mis võivad tekkida meelt seoses juriidiliste dokumentide. See on eriti kasulik, kui te pole kindel, millist juriidilist dokumenti valida ja mida sellesse lisada. Peale selle, see on oluline mainida, et kõik dokumendid, mis leiate raketi jurist on kohandatav ja võimaldab teil teha muudatusi nii palju kordi kui soovite. Avodokid hoiavad oma partneriteks mõnda interneti suurimat ettevõtet, nagu AWS, TechCrunch ja HubSpot.

Saatesirvida erinevaid juriidilise dokumendi malle jagatud kamp kategooriad LegalContracts. Lihtsalt vali üks, vastake mõnele küsimusele ja juriidiline dokument on valmis allalaadimiseks ja trükkimiseks. Kui soovid luua pidevat suhet advokaadiga, kuid nõudmisel, teeb raketi jurist või LegalZoom sobiva valiku. Samuti saate kindla 25% soodustust õigusteenustele, mis ei kuulu teie määratud advokaadibürooga sõlmitud lepingus.

LegalZoompakub ka mitmeid muid juriidilisi ja äridokumentide teenuseid, mille eest maksate palju rohkem kui need maksavad raketi jurist. Harbor vastavus on minu valik parim ettevõte õigusaktide järgimise, sest see on nende ainus ja pühendunud eriala. Ühekordne lahendus tasuta USA õiguslikele vormidele, LegalTemplates võtab valu välja juriidiliste dokumentide loomisest. Online õigusteenused varieeruvad sõltuvalt nende pakkumistest, mõned on spetsialiseerunud teatud valdkondadele ja teised kasutavad laiemat lähenemisviisi.

Nendeadvokaaditeenused hõlmavad tööstusharu standardit, 30-minutilist konsulteerimist advokaadiga ning kuni 10 lehekülje juriidiliste dokumentide ülevaatamist iga uue juriidilise küsimusega. Kuidas erinevad riigid on jooksvalt läbi oma poliitika, see on muutumas üha olulisem, et teie ettevõtte õiguspärasused on olemas. See ettevõttesisene kohandamissüsteem vähendab oluliselt võimalikke vigu teie juriidilistes dokumentides ja võimalikke negatiivseid tagajärgi ebaõigest teabest tulenevate probleemide tekkeks. Kui teil tekib probleeme raketi juristi kaudu loodud juriidilise dokumendi jõustamisega, vaatavad nad dokumendi läbi ja pakuvad abi selle dokumendi jõustamisel oma dokumendikaitseteenistuse kaudu.

RocketJurist pakub veebipõhist õigusteenust, mis aitab inimestel luua juriidilisi dokumente ja saada õigusabi võimalikult kiiresti. Ükskõik, kas teil on vaja juriidilisi dokumente ühekordseks kasutamiseks või pidevaks kasutamiseks, LegalNature annab teile lihtsa võimaluse koostada pakkumiskirju, NDA-sid ja muid personalivorme, mis vajavad pidevalt kasvavat äri. Kui teil on vaja leida advokaat, alustada äri, või saada õigusabi, Rocket jurist ja Incfile on kaks parimat online juriidilised teenused kaaluda. Selle viimase etapi jaoks võtsin ühendust iga veebipõhise õigusteenuse müügi- ja klienditeenindusmeeskondadega ja lükkasin neile vastuseid mõnele negatiivsele tagasisidele, mille nad olid saanud oma klientidelt veebiülevaate saitidel.

Jaasjaolu, et kõik dokumendid loodi juriidiliste ja äri spetsialistide poolt, muudab nende teenuse uskumatult raske ignoreerida. Kuidas teie küsimusele vastata tasuta online juriidiline foorum ei ole parim valik neile, kes peavad rääkima advokaadiga järgmise paari tunni jooksul, kuigi. .