Milline õigusvaldkond on kõige nõudlikum?

Enamiknõudlusega praktika valdkondadÄriõigus, Kohtuvaidlused, Kinnisvaraõigus, Intellektuaalomand, Perekonnaõigus. Kohtuasi tutvustamise, planeerimise ja läbiviimise protsess on jätkuvalt üks tähtsamaid õiguspraktika valdkondi. On eriline vajadus kohtuvaidluste advokaadid valdkondades intellektuaalomandi õiguse ja tööjõu% 26 tööõiguse. Kommertsjuristid teenivad äri lugematutel viisidel, alates lepingutest kuni kogudeni.

Seevaldkond kasvab uute ettevõtete arengute ja turundusvaidluste suurenemise tõttu. Samuti on kasvav vajadus ekspertide virtuaalne valuuta seadus, mis tegeleb konkreetselt määruste maksud, poliitika, ja müük cryptocurrency ja online-hasartmängude ettevõtted. Kuna cryptocurrency väärtused kõikuvad dramaatiliselt, seal on pidev murrang turul, ja rohkem advokaate on vaja hallata nii vastavust areneva määruse ja üksikjuhtudel. Tööandjate ja töötajate vahelisi suhteid reguleerivad eeskirjad, sealhulgas ametiühingud, lepingud, palgad, ohutus, hüvitised ja töötajate õigused, on suured ning paljud, paljud advokaadid ja teised spetsialistid töötavad selles valdkonnas.

Praeguon kasvav vajadus teadmiste järele perearstipuhkuse seaduse, lapsehoolduspuhkuse ja palga %26 klassifikatsiooni järele. Need juhtumid võivad sageli põhjustada kohtuvaidluste protsessi — teine tegur, mis viib kasvu selles piirkonnas. Advokaadina peate olema oma valdkonna ekspert, et edukalt navigeerida seadusliku ookeani keerulistes vetes, mis on parim marsruut? Kui sa oled ambitsioonikaid advokaat just alustades oma reisi, seal on palju võimalusi, Võite tugineda oma huve, mis on in-demand ajal, ja mis on kõige tulus punkti sa õiges suunas. Siin on 16 viljakas, paljutõotav valdkondades õiguse teil kaaluda.

Seeon õigusvaldkond, mis nõuab palju kannatlikkust ja uskumatut tähelepanu detailidele. Komplekssed kohtuvaidlused on üks tulusamaid erialasid, kuna need hõlmavad kõrgete panustega, ettevõtete kohtuasju ja palju kohtusse esitatud liikumisi. Juhtumid võivad kesta kaua, nii et kui sulle meeldib töötada oluliselt suure pistis, see marsruut võib olla teie jaoks. Äriõigusega tegeleb ka äriasjadega, kuid see on rohkem seotud igapäevaste tüüpiliste tavadega.

Sellisedasjad nagu lepingud, nõuetele vastavus ja vastutus kuuluvad selle katusesse. Advokaadid spetsialiseerunud selles praktikas valdkonnas aitab äri saada maha oma esialgse paberimajandust, või aidata neil navigeerida rasketes olukordades nagu pankrot. Peamised õigusvaldkonnad, mis kasvavad, on küberjulgeolek, kanep, tööjõud, vanem õigus, energeetika, intellektuaalomand ja tervishoid. Hiljutised statistilised andmed näitavad, et 43% abieludest Ühendkuningriigis lõpeb abielulahutuse, mis tähendab, et pereadvokaadid on paljude jaoks vajalik.

Needettevõtted peavad läbirääkimisi selliste küsimustega nagu varade jagamine ja lapsehoolduslepingud, tagades, et abielulahutuse võimalikult kiiresti lõpetatakse. Kuid need ettevõtted ei tegele mitte ainult abielulahutusega, vaid lahendavad muid küsimusi, nagu vastuvõtmine ja preuptiaalkokkulepped. Niikaua kui inimesed jätkavad tööd, on alati vaja tööadvokaate. Nad tegelevad mitmesuguste tööandjate ja töötajate vaheliste vaidlustega.

Näiteksvõib tekkida lahkarvamus, kui töötaja arvab, et ta ei teeninud raha, mida nad väärivad; kui töötaja arvab, et neid vallandati või koheldi ebaõiglaselt oma rassi, klassi, soo või seksuaalsuse tõttu; või kui töötaja sai tööl vigastada ohtlike töötavade tõttu. Pärast nende probleemide lahendamist töötavad ettevõtted ettevõtetega, et tagada sarnaste probleemide kordumine. Nagu tööjuristid kaitsevad töötajaid, soovivad ettevõtte advokaadid kaitsta korporatsioonide huve.