Milline õigusvaldkond on kõige nõudlikum?

Äriõigus, kohtuvaidlused, kinnisvaraõigus, intellektuaalomand, perekonnaõigus. Kohtuasjade algatamise, kavandamise ja läbiviimise protsess on endiselt üks olulisemaid praktikavaldkondi õiguses. Intellektuaalomandi ning töö- ja tööõiguse valdkonnas on eriline vajadus kohtuvaidluste advokaatide järele. Kommertsadvokaadid teenindavad ettevõtteid lugematul hulgal viisil, alates lepingutest kuni kollektsioonideni.

See valdkond kasvab uute ettevõtete arengute ja turundusvaidluste suurenemise tõttu. Samuti on kasvav vajadus ekspertide virtuaalne valuuta seadus, mis tegeleb konkreetselt määrused, maksud, poliitika, ja müük cryptocurrency ja online-mängude ettevõtted. Kuna cryptocurrency väärtused kõikuvad dramaatiliselt, on pidev häire turul, ja rohkem advokaate on vaja juhtida vastavust arenevate määruste ja üksikjuhtudel. Tööandja ja töötajate suhteid reguleerivad määrused, sealhulgas ametiühingud, lepingud, palgad, ohutus, hüvitised ja töötajate õigused on suured ning selles valdkonnas töötavad paljud advokaadid ja teised spetsialistid.

Praegu on kasvav vajadus teadmiste järele perepuhkuse õiguse, lapsehoolduspuhkuse ning palga ja klassifikatsiooni valdkonnas. Need juhtumid võivad sageli põhjustada kohtuprotsesse - veel üks tegur, mis viib kasvu selles valdkonnas. Nagu advokaat peate olema ekspert oma valdkonnas edukalt navigeerida keeruline vetes juriidilise ookeani - milline on parim marsruut? Kui oled ambitsioonikas advokaat just alustamas oma reisi, seal on palju võimalusi kaaluda põhineb oma huve, mis on nõudluse ajal ja milline on kõige tulus punkt teil pea õiges suunas. Siin on 16 viljakas, paljutõotav praktika valdkondades õiguse teil kaaluda.

See on valdkond, mis nõuab palju kannatlikkust ja uskumatut tähelepanu detailidele. Complex kohtuvaidlused on üks kõige tulus valdkondades, kuna need hõlmavad kõrgete panustega ettevõtete juhtudel ja arvukad liikumised esitatud kohtusse. Juhtumid võivad kesta kaua, nii et kui sulle meeldib töötada oluliselt suure kaaluga see marsruut võib olla teie jaoks. Äriõigus tegeleb ka äriküsimustega, kuid see on rohkem seotud igapäevaste tüüpiliste tavadega.

Sellised asjad nagu lepingud, nõuete järgimine ja vastutus kuuluvad selle katuse alla. Selle praktika valdkonnale spetsialiseerunud advokaadid aitavad ettevõtetel oma esialgset paberimajandust teha või aidata neil navigeerida rasketes olukordades nagu pankrot. Peamised tegevusvaldkonnad, mis kasvavad, on küberjulgeolek, kanep, töö ja tööhõive, vanem õigus, energeetika, intellektuaalomand ja tervishoid. Hiljutised statistilised andmed näitavad, et 43% abieludest Ühendkuningriigis lõpuks lahutust, mis tähendab, et pereadvokaadid on vajalikud paljude jaoks.

Need ettevõtted peavad pidama läbirääkimisi selliste küsimustega nagu varade jagunemine ja laste hooldusõiguse lepingud, mis tagavad, et lahutus lõpetatakse nii kiiresti kui võimalik. Kuid need ettevõtted ei tegele ainult abielulahutusega, vaid lahendavad ka muid küsimusi, nagu vastuvõtmine ja preuptiaalkokkulepped. Niikaua kui inimesed töötavad seal on alati vaja tööjõu advokaadid. Nad tegelevad tööandjate ja töötajate vaheliste vaidlustega.

Näiteks võib tekkida lahkarvamus, kui töötaja arvab, et ta ei saanud maksta seda, mida nad väärivad; kui töötaja arvab, et nad olid vallandati või koheldi ebaõiglaselt oma rassi, klassi, soo või seksuaalsuse tõttu; või kui töötaja sai tööl vigastada ohtlike töötingimuste tõttu. Pärast nende probleemide lahendamist töötavad ettevõtted ettevõtetega, et tagada sarnased probleemid ei tekiks uuesti. Just nagu tööjõu advokaadid kaitsta töötajaid ettevõtte advokaadid tahavad kaitsta ettevõtte huve.