Millal saab alkoholi seaduslikult teenida?

A) Isik ei tohi alla 21-aastasele isikule alkohoolseid jooke müüa, anda, teenindada ega lubada alla 21-aastastel isikutel tarbida selliseid jooke litsentseeritud ruumides. Riigi seadused määravad omakorda sageli kohalikele jurisdiktsioonidele eespool nimetatud küsimustes erinevad rollid ja kohustused. Selle tulemusena föderaalpoliitika kombinatsioon föderaalseaduste, riigi seaduste ja kohalike seaduste dikteerib alkoholi tootmine, alkoholi müük, kes võib juua alkoholi, samuti ametliku vastuse ja poliitika seotud probleemidega, mis on seotud alkoholi tarbimine. Määrus alkohoolsete jookide müük on üle antud riigi ja kohalike omavalitsuste.

Erinevatelriikidel on erinev aegumistähtaeg selle kohta, kes saab alkoholi müüa ja kes saavad alkoholi osta. Föderaalvalitsus määratleb ametlikult alkohoolse joogi nagu iga jook, mis sisaldab üle 0,05 protsenti alkoholi, ja enamik riike austavad seda piiri; Siiski võib esineda mõningaid varieeruvust teatud riikide ja paikkondade. Kuidas Ühendriigid kindlaks seaduslik vanus tarbivad ja serveerivad alkoholi Kuigi föderaalvalitsus on andnud paindlikkuse üksikute riikide kohta põhikirja, mis on seotud alkoholi tarbimine, see ei säilita võime kasutada maksusoodustusi ja föderaalse rahastamise saada riike toetada teatud alkoholi poliitika. Üks neist poliitikatest on luua täisealine alkoholi joomine.

FederalUniform Drinking Age Act of 1984 kehtestatud minimaalne juriidiline joomine vanus 21 aastat vana, ja peaaegu iga riik järgib seda standardit, kuigi on mõned erandid, et riigid erinevates paikkondades võib tunnustada. Föderaalvalitsus võib kinni pidada teatud protsentidest föderaalsest rahastamisest, kui riigid ei järgi seda miinimumstandardit. Jällegi, enamik riike järgima miinimumstandardit; Siiski on mõned erandid mõnedes riikides, mis võimaldavad üksikisikutel vanuses alla 21 juua alkoholi vanemate, teatud pereliikmete või hooldajatega. Spetsifikatsioon, kes tegelikult kvalifitseerub eestkostjana või pereliikmena, sõltub sellest, millises riigis on see poliitika.

Lisaksvõivad mõned paikkonnad seda erandit pikendada, et võimaldada alla 21-aastastel isikutel alkoholi tarbida oma eraõiguslikus elukohas või vanema või eestkostja elukohas. Üks võimalik kontrollida oma riigi kodulehel, et näha, kuidas neid erandeid võib kohaldada nende konkreetse paikkonna. Alkoholi maksimaalne tase joogi kohta ja maksimaalne jookide arv võib olla individuaalne korraga, varieerub riigiti ja asukohast asukohta. Riikidel on spetsiaalsed eeskirjad alkohoolsete jookide jaemüügi ja ettevõtete litsentsimise kohta, mis võimaldavad neil müüa erinevaid alkohoolseid jooke.

Mõnedjaemüügikohtades on lubatud müüa ainult õlut ja veini, ja mõned võivad müüa likööri, sõltuvalt litsentside äri on saanud. Isikud, kes müüvad alkoholi jaemüügikohtades, võivad olla oluliselt nooremad kui 21-aastased (nt. Enamik riike nõuab, et üksikisik esitaks valitsuse väljastatud isikutunnistuse, millel on pilt, et veenduda, et isik on kvalifitseeritud ostma alkohoolseid jooke; siiski võib olla erinevaid tõlgendusi vastuvõetavaid identifitseerimisviise pädevusest pädevusse. Paljudel riikidel on ka ranged eeskirjad, mis käsitlevad alkohoolseid jooke teenindavate rajatiste „õnnelikke tunde või muid eripakkumisi.

Enamikuljuhtudel ei saa ettevõtted pakkuda tasuta alkohoolseid jooke koos teiste alkohoolsete jookidega (nt. Karistused, mis on seotud alkoholi serveerimisega rasedatele naistele Karistused, mis on seotud alkoholi ebaseadusliku valdamise, kasutamise või müügiga seotud karistused alkoholi ebaseadusliku müügi eest, alkoholi alaealistele müümise põhikirja rikkumine, alaealiste alkoholi omamine jne. Lisaks reguleerivad erinevad riigid, kes saavad siseneda ettevõtetesse, näiteks baari, kus ettevõtte peamine eesmärk on alkohoolsete jookide teenindamine. Mõned riigid ei luba ühelgi alla 18-aastastel isikutel nendesse ruumidesse siseneda, samas kui teistel riikidel on erinevad spetsifikatsioonid.

Alkoholikoguse standardmõõt indiviidi süsteemis on tuntud kui vere alkoholi kontsentratsioon (BAC), mida tavaliselt väljendatakse protsentides. Isik, kes on mõõdetud BAC 0,08 protsenti, on kaheksa osa alkoholi kohta 10 000 osa verd oma süsteemi. BAC tasemed on kõige sagedamini tuvastatud analüüsiga inimese hinge, uriini või vere. .

Eiole standard tase alkoholi tarbimine, mis toob kaasa konkreetse BAC tase keegi. Arvukad tegurid interakteeruvad alkoholi kogusega, mida inimene kasutab konkreetse BAC taseme tootmiseks individuaalses. Need tegurid hõlmavad inimese kehakaalu, nende sugu, toidu tarbimise kogust, individuaalseid erinevusi ainevahetuses jne. Kõik riigid ja kohalikud jurisdiktsioonid on vastu võtnud seadused BAC miinimumtaseme kohta, et kehtestada juriidilise joobeseisundi piirangud sõidu- ja avaliku.

Kuiisik on BAC tase üle selle piiri, isik on toime pannud rikkumise sõltumata muid tõendeid, et isik on kaine või joobes. Maksimaalsed vanglakaristused, juhiluba piirangud ja trahvid määratakse erinevate riikide poolt ning jurisdiktsioonides on mõningane paindlikkus nende karistuste rakendamiseks konkreetsetes olukordades. Siiski on suundumus olnud piirata kohtunike paindlikkust alkoholi mõjul sõitmise eest väljastatud karistuste osas. Erinevates jurisdiktsioonides olevatel riikidel on ka erinevad õigusrikkujate staatuse kohta erinevad põhikirjad.

Näitekspaljud riigid nüüd väljastada roim tasud korrata õigusrikkujate, kes sõidavad mõjul alkoholi; tegelik arv tasud ja tähtaeg määratleda korduvate kuritegude võib erineda riigiti. Paljudel osariikidel on avaliku sõiduki juhtimise ja alkoholi kasutamise osas erinevad kujud, nii et rakendatakse rangemaid BAC-tasemeid (nt. Avaliku joobeseisundi jõustamine, mis ei ole seotud mootorsõiduki käitamisega, varieerub oluliselt kohtualluvuse ja kohtuasjade lõikes. Üksikisikud saavad oma riigi või linna veebisaidilt kontrollida, kuidas avaliku joobeseisundi mõistet ravitakse ja karistatakse nende piirkonnas.

Üldiselttähistab termin server ettekandjale (kelnerile või ettekandjale). Teiselt poolt „baaridaam viitab isikule, kes väljastatakse alkohoolsed joogid. Kohapealsed kohad on need, mis müüvad alkoholi joomine seal. Nad on tavaliselt restoranid ja baarid.

Mõnesriigis võivad alla 21-aastased isikud alkoholi teenindada ainult teatud tüüpi asutusesisestes ettevõtetes. Mõnel juhul peavad serverid olema vähemalt kindlaksmääratud vanuses. Kuid nooremad töötajad võivad varu jahutid alkoholiga. Või nad võivad selge alkohoolsete jookide tabelid.

Mõnedriigid paigutavad tingimused asutusesisestele serveritele alla 21-aastastele. Nad võivad nõuda järelevalveandja viibimist, kui alaealine inimene teenib alkoholi. Või alaealiste server võib olla vaja võtta täiendavat koolitust. Mõned riigid nõuavad ka mõlemad tingimused.

Siinon minimaalne vanus alkohoolsete jookide serveerimiseks asutusesisestes ettevõtetes riigi kaupa. Chicago ja mõned teised linnad on kehtestanud kõrgemad miinimumvanused serveritele asutusesisestes ettevõtetes. Need ressursid annavad nõuandeid serveritele. Näiteks kasutades huumorit nii lahendada probleeme ja saada palju suurem vihjeid.

Kasaada kõrge käive tabelid, upselling, ja palju muud. Pärast nõu võib viia palju suurema sissetulekuga. No sir, see on prussakas, lennata on teie praad. Sotsioloogia DepartmentState University of New York Potsdam, NY 13676 Alkohol Probleemid ja lahendused kodulehel ei anna soovitusi ühtegi teemat.

Rohkemtrahvi print, loe lahtiütlus. Baarmenide täisealine vanus on enamikus riikides 21, kuid jällegi võib ettevõtte olemus põhjustada teatavaid erandeid. Kuigi alla 21-aastased tavaliselt ei saa juua alkoholi, paljudes olukordades nad saavad seaduslikult teenida seda. Lisaks õiguspärasust, mis kujutab endast „sõidu saab kasutada advokaadid kõrvale hoida seda üldist poliitikat.

1988.aastal soovitas president Bill Clinton riigil kehtestada riikliku BAC-piiri, mis täpsustaks, millal mootorsõidukit juhtiv isik oli seaduslikult joobes. Oluline on märkida, et kolmandad isikud võivad vastutusele võtta üksnes juhul, kui nad müüvad alkoholi tahtlikult isikule, kes on alla seadusliku joomise eas, või kes teadlikult teenib alkoholi isikule, kes on teadaolevalt alaliselt alkoholisõltuvuses. Kui alaealine on alla 18, Florida seadus nõuab, et kui alaealine taotleb juhiluba, tema vanem või seaduslik eestkostja peab ka allkirjastama taotluse. Enamikus riikides on alkoholi tarvitamise täisealine vanus 21 ettevõtetes, kus esmane ülesanne on alkoholi müük (e.

Lisaksiga riigi seadustele alkoholi teenindavate alaealiste kohta peaksid ettevõtete omanikud olema teadlikud oma kohaliku jurisdiktsiooni seadustest alkoholiserverite kohta. .