Miks on õigusabi oluline?

Tsiviilõigusabi aitab tagada õigluse kõigile kohtusüsteemis, olenemata sellest, kui palju raha teil on. See annab inimestele juurdepääsu õigusabile , et kaitsta oma elatist, oma tervist ja perekonda. Kellel on õigus tasuta advokaadile? Põhiseadus tagab tasuta õigusabi isikutele, keda süüdistatakse kuriteos, mis võib põhjustada vangistust ja kes ei saa endale lubada advokaati. Kui leiate end sellises olukorras, taotlege avaliku kaitsja määramist, kui te esimest korda kohtusse ilmub.

Kuikohus otsustab, et keegi on nördinud - väheste varade ja ilma vahenditeta advokaadi maksmiseks - üldjuhul kas eraõiguslik advokaat määrab kohus ja makstakse maakonna vahenditega või määratakse isiku esindamiseks avaliku kaitsja programm. Mõned avaliku kaitsja programmid on lubatud nõuda klientidelt taotlustasu, kuigi see on tavaliselt väike summa. Õigusabi programmid aitavad tagada õigluse kohtusüsteemis. Ligi 47 miljonit inimest ja rohkem kui üks viiest lapsest elab Ameerika Ühendriikides vaesuses või selle lähedal.

Tasutaõigusabi andjad kaitsevad igal aastal miljonite madala sissetulekuga ameeriklaste õigusi sellistes valdkondades nagu eluase, tarbija, perekond, haridus ja tööhõive ning kaitsevad juurdepääsu teenustele igasuguse taustaga inimestele, sealhulgas lastele, veteranidele, koduvägivalla ohvritele, eakatele ja puuetega elamine. Õigusnõustajad tegelevad kõigega, mis on seotud õigusliku raamistiku ja määrustega, mis juhul, kui neid ei järgita, võib ettevõttele kaasa tuua tõsiseid probleeme. Mida on vaja alustada äri Hispaanias? Teiselt poolt, kui te teete otsuse rentides välise advokaat, kulud iga kord võib minna 170€ Barcelonas 185€ Madridis. Jällegi protsessi keerukust, cachet ütles advokaat või nende advokaadibüroo võib suurendada hinda.

Üle35 aasta tagasi sai meist esimene ettevõte ärikeskussektoris Hispaanias ning meie missioon on pakkunud paindlikke ja uuenduslikke tööruumilahendusi, et aidata ettevõtetel ja spetsialistidel oma tulevikku arendada alates. Mitte ainult olete mures õiguslikke tagajärgi, mida sa oled silmitsi, kuid teil on ka tühjendada emotsionaalne teemaks. Tosin riigis ja territooriumil annab LSC oma toetuste sajatele suurema osa tsiviilõigusabi rahastamisest. Alates selle asutamisest 2000.

aastal on LSC Technology Initiative Grants (TIG) programm mänginud olulist rolli tehnoloogia edendamisel, et lahendada madala sissetulekuga inimeste tsiviilõiguslikke vajadusi. Kahtlusekorral säilitatakse alati õigusabi spetsialistidelt, kes on spetsialiseerunud õigusvaldkonnale, mida vajate abi. Võttes õigusabi tähendab tagades, et sa lähed, et saada parim asi võimalik ja et teil on toetus, mida vajate, et tagada, et te ei ole railroaded poolt püüab ära kasutada. Pärast kuritarvitav abikaasa Kansas ähvardas tulistada oma naise, näiteks kohtus ta Kansase õigusteenuste advokaat, kes töötas välja ohutusplaani ja esitas hädaolukorra kaitsekorraldusi.

Kuid ilma nõuetekohase õigusnõustaja kohtus, siis lõpuks ohustada oma õigusi, huve, mainet ja rahandust. Probono praktika muutub kiiresti institutsionaliseerituks eraettevõtetes ja ettevõtete juriidilistes osakondades. Kui teil on silmitsi mõned neist sündmustest, sealhulgas kinnisvara küsimustes, alustades äri, läbimas lahutus, navigeerimise kohtuasi, või tegelevad tagajärjed kulukas õnnetus, siis tahad kaaluda konsulteerimist juriidiline professionaalne. Tsiviilõigusabi on vaesuses või selle läheduses elavate inimeste kaitsja ja õigusabi õigusabi õigusasjades, mis jäävad väljapoole kriminaalõigussüsteemi.

LSC kasutab õiguslike vajaduste ja õigusteenuste puudujäägi kirjeldamiseks õiguslike vajaduste ja õigusteenuste vahelist metafoori. KuiAmeerika Ühendriigid ei suuda tagada juurdepääsu õiguslikule protsessile, ei saa rahvas oodata õigusriigi või sellest sõltuvate demokraatlike institutsioonide austamist. See on normaalne, et tunda kõiki emotsioone selles olukorras, kuid õigusnõustamine aitab juhtida teid õiges suunas põhineb külma raske fakte. .