Legal lawyer

Paljudel riikidel on spetsialiseerumisprogrammid, mis tõendavad advokaate teatud tüüpi seaduste spetsialistidena. Jah, advokaadi valdkond teadmisi ja eelnev kogemus on oluline. Muud kaalutlused on advokaadi kontori asukoha mugavus, tasud ja kohtuasja võidakse võtta aega. Enne juriidilise plaaniga liitumist veenduge, et olete tuttav selle levialaga ja teate, kas teil on vaja teha tasku sissemakseid.

Kui te ei saa advokaati endale lubada, määrab kohtuasja menetlev kohtunik eraõigusliku advokaadi, kes esindab teid tasuta või valitsuse kaitsja tegeleb teie juhtumi tasuta.

Mis on 5 asja advokaat teeb?

Advokaadid võivad spetsialiseeruda teemavaldkonnale, nagu keskkonnaõigus, maks, intellektuaalomand või perekonnaõigus. Praktiseerimine seadus võimaldab teil kasutada oma vaimseid oskusi iga päev tõhusamaid viise, et lahendada probleeme oma klientidele. Advokaadiks olemise eelised hõlmavad valikut paljudest praktikavaldkondadest ja karjäärivõimaluste hulgast nii avalikus kui ka erasektoris. Vahekaardil Sarnased ametid kirjeldatakse ameteid, mis jagavad sarnaseid ülesandeid, oskusi, huve, haridust või koolitust profiiliga hõlmatud ametiga.

Föderaalvalitsus on tõenäoliselt jätkuvalt vajavad advokaadid tegelema tsiviil- või kriminaalmenetluse nimel Ameerika Ühendriigid.