Legal assistance for my business

Kuna üha rohkem ema-ja-pop poed on sunnitud tegema teed kauplustekett, linn astub, et pakkuda abi. Kui aga ettevõtete omanikud võetakse kohtusse, nad linn ei saa pakkuda õiguslikku esindatust sel ajahetkel. Olenemata sellest, kas olete esitanud OÜ, ettevõtte või muud tüüpi äri, saada nõu, kuidas kõige paremini alustada ja juhtida oma äri, et kaitsta ennast ja vähendada oma makse. Igasugune teave, mida esitate selle saidi kaudu, ei pruugi olla kaitstud advokaadi-kliendi privileeg ja võib esitada advokaatidele selleks, et määrata kindlaks oma vajadust juriidiliste teenuste järele.

Need juriidilised teenused pakutakse koostöös Brooklyn Legal Services Corporation A, Vabatahtlike Legal Services, ja Urban Justice Center, ja ettevõtted saavad kindlaks, kas nad on abikõlblikud vaadates Commercial rendi abi programmi veebilehel.

Kas ettemakstud on seaduslik veel äri?

Keegi osta ettemakstud õigusteenuseid on neil langeda tagasi, kui neil on vaja rääkida advokaat, saada õigusabi, või on juriidilised dokumendid koostatud neile (nagu tahe). LegalShield arendab ja turustab ettemakstud õigusteenuse plaanid võrgustiku kaudu rohkem kui 6,900 sõltumatu pakkuja advokaadid üle U. kas otsite abi teile ja teie perele, oma väikeettevõte, või olete alustanud äri, LegalShield on plaan, mis vastab teie vajadustele. Ja kui tegemist on ettemakstud juriidilised teenused, nad kõik ehitud ei ole koht minna laupäeva õhtul.