Kuidas ma saan tasuta õigusabi Californias?

Igaühelpeaks olema juurdepääs advokaadile, et aidata neil navigeerida juriidilisi küsimusi. Riigi Bar rahastab tasuta õigusabi organisatsioonide kogu. Tasuta Legal Vastused on virtuaalne õigusabi kliinikus. Kvalifitseeruvad kasutajad postitavad oma tsiviilõigusliku küsimuse oma riigi veebisaidile.

Advokaadidannavad teavet ja põhilisi õigusnõustamisi, ootamata pikaajalist esindatust. Veebisait suurendab juurdepääsu nõuannetele ja teabele mittekriminaalasjades neile, kes ei saa endale lubada advokaati. Süsteemi kasutamise eest ega advokaadi nõuannete ja teabe eest tasu ei maksta. Käimasoleva pandeemia korral on virtuaalse õigusabi vajadus endiselt suurem kui kunagi varem.

Õnneksesitab Ameerika advokatuur koos California Advokaatide Assotsiatsiooni ja Legal Access Alamedaga pro bono virtuaalset õigusteenust California tasuta juriidilised vastused. David Chircop, ajutiselt litsentseeritud jurist, Katastroof õigusabi Collaborative kell Legal Access Alameda, ja üks administraatorid California Tasuta Legal Vastused. FLA) Platform jagas selle uue virtuaalse pro bono õigusabi teenuse kohta lisateavet järgmises intervjuus. Santa Clara maakonna kohalikust advokatuurist või õigusabirühmast saate pöörduda advokaadi või tasuta õigusabirühma poole.

Vabatahtlikudadvokaadid saavad vastata teie küsimustele väljaspool regulaarset tööaega — ei ole vaja osaleda kliinikus ega külastada tasuta õigusabi büroo. Ameerika advokatuuri veebiprogramm ABA Free Legal Answers, mis annab tuludele sobitatud kasutajatele võimaluse esitada vabatahtlikele advokaatidele tsiviilõiguslikke küsimusi, ületas jaanuaris 200.000 koguküsimusi, kahekordistades oma päringute arvu vähem kui kahe aasta jooksul. Vabatahtlike advokaatide jaoks pakub see võimalust osaleda oma mugavuse korral virtuaalses õigusnõustamiskliinikus, pakkudes mõtestatud juhiseid üksikisikutele marginaalide kohta, kes otsivad oma probleemide lahendamiseks õigusabi. Pandeemia pole kaugeltki lõppenud ja laastavate metstulekahjude juriidiline sadenemine jätkab aastaid tulevikku.

Ettevõttehelde panuse hulka kuuluvad strateegiline juhtimine, veebiarendus- ja tehnoloogiateenused, iga-aastased rahalised toetused ja advokaadivabatahtlikud, et pakkuda klientidele lühikest õigusnõustamist algusest peale. Teie annetus võimaldab madala sissetulekuga kodanikel saada vastuseid oma õiguslikele küsimustele pro bono vabatahtlike advokaadid, kes on litsentseeritud oma riigi. Kuna teemavaldkonna eksperdid vaatavad vastuseid läbi, võimaldab see nii uutel kui ka kogenud advokaatidel laiendada oma õigusteadmisi ja laiendada oma kogemusi. Me ei vasta kriminaalõiguse küsimustele, ja üldiselt küsida küsimusi sisserände ja veteran kasu ABA Federal Free Legal Vastused, mis on mõeldud föderaalse õiguslikke küsimusi nendes konkreetsetes valdkondades.

Seeon küsimuste ja vastuste programm, kus kliendid esitavad küsimusi konkreetsete juriidiliste küsimuste kohta ning piiratud ulatusega kokkuleppe alusel praktiseerivad vabatahtlikud advokaadid pakuvad võimaluse korral tasuta õigusnõustamist ja informatsiooni. Siin on mõned vahendid, mis võivad anda õigusabi sulgemine, üürile, homeownership ja muud seadused California. ABA Tasuta Legal Vastused tänulik tunnistab kriitiline partnerlus ja toetust Baker Donelson. Riigi advokatuur rahastab tasuta õigusabi organisatsioone kogu riigis, kes osutavad õigusteenuseid madala ja mõõduka sissetulekuga kalifornlastele.

Sellelon potentsiaal kasutada tehnoloogiat, et pakkuda tasuta õigusnõustamist ja teavet seal, kus seda kõige rohkem vajatakse.