Kuidas ma saan tasuta õigusabi Californias?

Igaühel peaks olema juurdepääs advokaadile, et aidata neil juriidilistes küsimustes navigeerida. Riigi advokatuur rahastab tasuta tasuta õigusabiorganisatsioone üle kogu riigi. Tasuta Legal Vastused on virtuaalne tasuta õigusabi kliinik. Kvalifitseeruvad kasutajad postitavad oma tsiviilõigusliku küsimuse oma riigi veebisaidile.

Advokaadid annavad teavet ja põhilisi õigusnõustamisi, ootamata pikaajalist esindatust. Veebileht suurendab juurdepääsu nõuandele ja teabele mittekriminaalasjades neile, kes ei saa advokaati endale lubada. Süsteemi kasutamise eest ega advokaadi nõuannete ja teabe eest tasu ei maksta. Õnneks pakuvad Ameerika advokatuur koostöös California advokaatide assotsiatsiooni ja juriidilise juurdepääsu Alamedaga pro bono virtuaalseid õigusteenuseid California tasuta juriidiliste vastuste kaudu.

David Chircop, ajutiselt litsentseeritud advokaat Disaster Legal Aid Collaborative juures Legal Access Alameda, ja üks California Tasuta Legal Answers (FLA) platvormi administraatorid jagasid rohkem teavet selle uue virtuaalse pro bono õigusteenuse kohta järgmises intervjuus. Võite võtta ühendust ka kohaliku advokatuuri või tasuta tasuta tasuta õigusabirühma poole. Vabatahtlikud advokaadid saavad vastata teie küsimustele väljaspool regulaarset tööaega — kliinikus ei ole vaja osaleda ega tasuta tasuta tasuta tasuta õigusabi büroos. Ameerika advokatuuri veebiprogramm ABA Free Legal Answers, mis annab sissetulekutele kvalifitseeritud kasutajatele võimaluse esitada vabatahtlikele advokaatidele tsiviilõiguslikke küsimusi, ületas jaanuaris 200 000 kogukonna küsimust, kahekordistades oma päringumäära vähem kui kahe aasta jooksul.

Vabatahtlike advokaatide jaoks annab see võimaluse osaleda virtuaalses juriidilises kliinikus nende mugavuse juures, pakkudes mõtestatud juhiseid isikutele õigusabi taotlevate marginaalide kohta. Pandeemia ei ole kaugeltki lõppenud ja metstulekahjude laastav tagajärg jätkub aastaid. Ettevõtte panuse hulka kuuluvad strateegiline juhtimine, veebiarendus- ja tehnoloogiateenused, iga-aastased rahalised toetused ja vabatahtlikud advokaadid, et pakkuda klientidele lühiajalist õigusabi algusest peale. Teie annetus võimaldab madala sissetulekuga kodanikel saada vastuseid oma õiguslikele küsimustele pro bono vabatahtlike advokaadid, kes on litsentseeritud oma riik.

Kuna teema eksperdid vaatavad vastuseid, võimaldab see nii uutel kui ka kogenud advokaatidel laiendada oma teadmisi seadusest ja laiendada oma kogemusi. Me ei vasta kriminaalõiguse küsimustele, ja üldiselt küsida küsimusi sisserände ja veteran kasu ABA Federal Free Legal Vastused, mis on mõeldud föderaalse õiguslikke küsimusi nendes konkreetsetes valdkondades. See on küsimus- ja vastusprogramm, kus kliendid esitavad küsimusi konkreetsete juriidiliste küsimuste kohta ning piiratud ulatusega kokkulepped vabatahtlike advokaadiga pakuvad võimaluse korral tasuta õigusnõustamist ja informatsiooni. Siin on mõned vahendid, mis võivad anda õigusabi sulgemine, rent, homeownership, ja muud seadused California.

ABA Tasuta Legal Answers tunnistab tänulikult Baker Donelsoni kriitilist partnerlust ja toetust. Riigi Bar rahastab tasuta tasuta tasuta tasuta õigusabiorganisatsioone kogu riigis, kes osutavad õigusteenuseid madala sissetulekuga kalifornlastele. Võimalik on kasutada tehnoloogiat tasuta õigusnõustamise ja teabe pakkumiseks seal, kus seda kõige rohkem vajatakse.