Kõige levinum õigusteenused?

Kassoovite hüpata otse vastusele? Parim online õigusteenus enamik inimesi on Rocket jurist või Incfile. Florida Kohtud Abi on veebisait, mis aitab tarbijatel navigeerida kohtusüsteemi. Sait sisaldab nimekirja korduma kippuvad küsimused ja vormid, mis on seotud perekonnaõiguse, probate protsessi, eestkoste, väiksemate kohtuvaidluste ja. Samuti on olemas rakendus, mis aitab Floridians, kes esindavad end perekonnaõiguse juhtudel.

Õigusteenuseidosutavad advokaadid ja advokaadibürood ning nende hulka kuuluvad juriidiliste dokumentide ettevalmistamine, kliendi esindamine ja. Mõned õigusteenuste tööstuslikud rakendused hõlmavad intellektuaalomandi õigust (nt. Lisamine ja lepingu arendamine) ja kriminaalõiguse. Tsiviilõigus on kõige levinum õigussüsteem kogu maailmas, sealhulgas suur osa Euroopast ja Lõuna-Ameerikast.

Authorityon ajendatud põhiprintsiibid, mis on kodifitseeritud suunata süsteemi. See võib olla põhiseaduse või põhikirja poolt vastu võetud seadusandja. Tsiviilõigus on tuntud ka kui Mandri-Euroopa õigus. Tavalist õigust tuntakse ka kohtupraktikas või pretsedendina.

Kohtunikupoolt kohtus tehtud otsus seob tulevaste otsuste tegemist sama põhjendusega. Advokaadid ja kohtunikud viitavad otsustele, mis on tehtud varasematel juhtudel, et teha punkt. Umbes kolmandik maailma kasutab tavaõiguse sealhulgas Ameerika Ühendriigid, Kanada ja Austraalia. Usuõigus kasutab seaduse allikana religioosset süsteemi või dokumenti.

Sedakasutatakse Vatikanis ja teistes religioossetes riikides. Pluralistlikud süsteemid ühendavad kahe või enama õiguse tüübi aspekte. India, näiteks ühendab tsiviil-, ühise ja religioosse õiguse. Mõned patendiadvokaadid on bakalaureusekraadi teaduse või inseneri paremini mõista tooteid või teenuseid kaitstud.

Seeõigusorgan käsitleb põhiseaduse tõlgendamist ja mõistmist. Valitsuse kohtu-, seadusandliku ja täidesaatva haru vahelisi suhteid reguleerivad põhiseaduslikud seadused. Inimõigused võivad olla hõlmatud seda tüüpi seaduse seaduseelnõu õiguste. Kriminaaladvokaat kaitseb või süüdistab neid, kes on toime pannud kuritegusid.

Kuriteotoimepanemises süüdistatavale isikule on tõsised võimalikud tagajärjed. Seda tüüpi seadus käsitleb reguleerimise navigatsiooni ja laevandus. Siia kuuluvad merekaubandus, laevandus, navigatsioon, meremehed ning kaupade või teenuste transport meritsi. Tervishoiu õiguse eesmärk on säilitada rahvatervise.

Sedatüüpi seadus käsitleb küsimusi, sealhulgas meditsiinilist ebaõnnestumisi ja patsiendi õigusi. Eksperttunnistaja, tuntud ka kui professionaalne tunnistaja või kohtuekspert, on keegi, kellel on spetsialiseerunud teadmised. Eksperttunnistaja on keegi, kes on omandanud teadmisi hariduse, koolituse, oskuste või kogemuste kaudu. Teadmised ekspert tunnistaja on umbes konkreetse teema on väljaspool keskmine inimene.

Experttunnistajate hulka teadlased, insenerid, kindlustus reguleerijad ja õnnetuste reconstructionists. Juristikas kasutatakse õigustarkvaratooteid protsesside automatiseerimiseks, vormide loomiseks ning kohtuandmebaasidele ja muudele seonduvatele rakendustele juurdepääsuks. Mõisteid advokaat ja advokaat kasutatakse vaheldumisi Ameerika Ühendriikides. Advokaat on isik, kes on seaduses koolitatud, kuid ei pruugi olla praktiseeriv, kui advokaat oli koolitatud ja on praktik kohus.

GlobalSpeckogub ainult ülaltoodud isikuandmeid, teie seadme andmeid ja asukohaandmeid. GlobalSpec võib jagada teie isikuandmeid ja veebisaidi tegevust meie klientidega, mille eest te väljendate selgesõnalist huvi, või müüjatega, kes soovivad jõuda inimestega nagu sina. GlobalSpec säilitab need andmed seni, kuni te neid muudate või kustutate. Registreeringu esitamisega nõustute meie privaatsuspoliitikaga.

Juriidilistetoodete levik, kui advokaadid on tarnitud „eritellimusel teenusteks - on nüüd kättesaadavad Internetis. Advokaadid on kaasatud nende arendamisse, kuid kliendid ei pea enam kaasama nõustamist individuaalsel alusel ühiste probleemide lahendamiseks. Protsess ja automaatika laiendavad juurdepääsu, vähendavad kulusid ja võimendavad õigusteadmisi. Tere Abielulahutus, California põhinev advokaadifirma eesmärk on vähendada kulusid ja ärevus abielulahutuse, on teine advokaat lite pakkuja.

Ettevõtepakub eneseabi dokumente ja juurdepääsu advokaatide võrgus või telefoni teel. Teenus on kiirem, tasuvam ja prognoositav kui advokaadi säilitamine rutiinsetes lahutustes. LegalZoom, Tere Abielulahutus ja üha rohkem seaduslikke pakkujaid nagu need pakuvad „lihtsalt resolutsioone, mis võivad või ei pruugi otseselt kaasata advokaadid. Florida soodsa sissetuleku ja ärimaksu seadused soodustavad suuri ettevõtteid ümber oma peakorteri Florida, mis hõlmab nende vastavate juriidiliste osakondade.

Tehnoloogiaon seaduslik tööstuse häirija juba mitu aastat, ja on kindel, et jätkata ka tulevikus. Ettevõtte omanik, kes vajab kriitilist dokumenti, mis on tehtud õigesti, teha kiiresti ja ei riku panka, LegalNature on suurepärane võimalus. Nii palju erinevaid online juriidilised teenused valida, see võib olla raske kitsendada oma võimalusi. Seda sellepärast, et juriidilise kohaletoimetamise haldamine nõuab oskusi, et suhteliselt vähestel advokaatidel on praegu eriti äri- ja tehnoloogiline.

Neilon ka suurepärane õigusabi portaal, kus saate sisestada oma juriidilise küsimuse ja saada vastused tagasi tööpäeva jooksul. Browder käivitas hiljuti Legal Robot, tema sõnul, et „asendada 25 000 ekspluateeriv advokaadid robotid, mis suudavad vastata küsimustele asjakohaste inimeste emotsioone powered by tehisintellekti. Juriidiliste ülesannete jaotamine on morphed tööjõu arbitraažist seismilise nihke selles, kuidas advokaadid toimivad ja millised oskused, väärtus ja kulud juriidilised ostjad ootavad, et nad annavad. Teie ettevõtte kõigi juriidiliste aspektide tellimine on üks parimaid asju, mida saate oma ettevõtte jaoks teha.

Onlineõigusteenused varieeruvad sõltuvalt nende pakkumistest, mõned on spetsialiseerunud teatud valdkondadele ja teised kasutavad laiemat lähenemisviisi. Isegi kui nad seda teevad, ei pruugi advokaat spetsialiseeruda õigusalale, mis on vajalik ootamatu juriidilise vajaduse jaoks. Kuigi paljud teised minu nimekirjas olevad võimalused pakuvad viise õigusnõustaja ja nõuande leidmiseks või säilitamiseks, pakub Nolo suurt juriidiliste toodete raamatukogu, mida igaüks saab korjata ja kasutada. Platvormid nagu LegalMatch lubavad, et advokaat vastab teie juhtumile 24 tunni jooksul pärast teie soovi.

Nadtoetuvad tehnoloogiale, protsessi- ja protsessijuhtimisele, kapitalile ning skaleeritavatele, tõhusatele, läbipaistvatele, multidistsiplinaarsetele meeskondadele, et kasutada õigusteadmisi ja kasutada seda ainult siis, kui see on vajalik. .