Kes juriidilised teenused?

Teretulemast MassLegalServices, org, online vaesuse õiguse raamatukogu ja koostöö ressurss õigusteenuste toetab Massachusetts.

Õigusteenuste

keskus asutati 1979.aastal kohustusega ühendada haridus ja teenindus õiguse uurimisel. Ühenduse õigusabi juured ulatuvad tagasi rohkem kui kümme aastat enne kuuekümnendate föderaalset Suure Seltsi ja sõja vaesuse vastu võitlemist, mis loodi selleks, et vähendada kasvavat lõhe rikaste ja vaesuste vahel Ameerikas. Tõepoolest, selle loomine oli visionäär, tunnustades sügavat vajadust õiguskaitse kättesaadavuse järele meie kogukondades, kes ei suuda endale advokaati.

Selleasutamine esindas algust liikumise pakkuda tasuta õigusteenuseid Kesk- ja Lääne Massachusetts, mis on jätkunud 70 aastat. Allpool on selle evolutsiooni ajaskaala. Osana föderaalvalitsuse Great Society algatusi, Kongress läbib Economic Opportunity Act. Seadus annab föderaalse rahastamise õigusteenuseid all Office of Economic Opportunity (OEO) ja võimaldab moodustamine naabruses Legal Services nii Worcester ja Springfield.

Nendeorganisatsioonidega hakkab valitsus toetama õigusabi neile ilma vahenditeta. Worcesteris nõustub õigusabi ühingu direktorite nõukogu järelevalvet õigusabi ühiskonna direktori Sigeli osalise tööajaga järelevalve all Worcesteri naabruses õigusteenistuses. Esimesena avaneb Worcesteri bürood Naabruses Legal Services, kusjuures Fitchburgi, Leominsteri ja Gardneri aladel avanevad sarnased õigusteenistuse bürood. Neighborhood Legal Services Worcester hakkab tegutsema oma juhatuse ja oma direktor.

NaabrusesLegal Services muudab oma nime Worcester County Legal Services. Aastal 1974 Worcester County Legal Services muutub Kesk Mass Legal Services. Robert Seder, kes toimib esimees mõlemad juhatused, kutsub õigusteenuseid vaestele „põhiõigus ja üks „tähtsamaid valdkondi, kus vaesust saab rünnata. Tunnistades erinevaid õigusteenuseid osutava üksuse eeliseid, ühineb Worcester Legal Abi Society.

Ühinemineloob Legal Assistance Corporation of Central Massachusetts („LACCM), advokaat Robert Lian, selle esimene president ja Douglas Reynolds selle asepresident. Kathleen Miller toimib esimene tegevdirektor. LACCM eeldab ka vastutustundlikult Worcesteri maakonna advokatuuri vabatahtlike advokaatide teenistuse eest. Osana planeeritud ümberkorraldamise õigusteenuste piirkonnas, Massachusetts Justice Project muutub osaks CLA.

MJPühinemine CLA-ga ühtlustab klientide tarbimist. Tuginedes pärand, mis algas seitse aastakümmet tagasi, CLA ja CWJC täna pakkuda tasuta õigusteenuseid üle 7,000 madala sissetulekuga ja eakatele klientidele aastas üle viie maakonna Kesk- ja Lääne Massachusetts, mõjutades hinnanguliselt 18,000 piirkonna kõige haavatavamad elanikud. Olenemata nimest jätkub võitlus õigusemõistmise eest neile, kes ei saa õigusabi endale lubada. Oktoobris 1959 saab Õigusabi Selts heakskiidu kohaliku kogukonna rindkere (mis on kujunenud Ühendatud Keskmassi viisiks).

Tasutaõigusabi andjad kaitsevad igal aastal miljonite madala sissetulekuga ameeriklaste õigusi sellistes valdkondades nagu eluase, tarbija, perekond, haridus ja tööhõive ning kaitsevad juurdepääsu teenustele igasuguse taustaga inimestele, sealhulgas lastele, veteranidele, koduvägivalla ohvritele, eakatele ja puuetega elamine. Worcesteri maakonna advokatuuri advokatuuri advokaatide, liikmete ja ametnike rühm esitab Worcester, Inc õigusabi ühingu loomise riigisekretärile. Tsiviilõigusabi rahuldamata vajadus on siiski nii suur, et ainult Ameerika õigusabistruktuuride ressursside ümberkujundamine võimaldab sellel riigil pakkuda õiguskaitse kättesaadavust kõigile. Western Mass Legal Services (WMLS) on loodud selleks, et teenida nelja maakonda Berkshire, Franklin, Hampden ja Hampshire, konsolideerides mitu kohalikku üksust.

1951.aasta jaanuaris astus rühm advokaate julge sammu võitluses õigluse eest, moodustades Worcesteri õigusabi ühingu. 1970. aastate õigusabi ühiskond aitab madala sissetulekuga eakaid elanikke, vastates küsimustele ja andes nõu hooldekodudes ja kõrgemates keskustes. Eraadvokaatide pro bono abi on hindamatu täiendus personali põhiste õigusabiprogrammide pakutavate teenuste osutamisele.

Need, kes pöördusid ära, peavad tuginema eneseabiressurssidele ja juriidilise teabe andmisele, kuid isegi need ressursid ei ole kättesaadavad kõigile, kes seda vajavad. LSCedendab võrdset õiguskaitse kättesaadavust, rahastades 132 sõltumatut mittetulundusabi programmi igas riigis, Columbia ringkonnas ja U-s. . LSC määratleb õigluse lõhe kui vahe tsiviilõiguslikke vajadusi madala sissetulekuga ameeriklased ja ressursse nende vajaduste rahuldamiseks.

.