Kas tasuta õigusabi?

Parimvõimalus, kui vajate tahet, on advokaadi abi otsimine. Abikõlblikele klientidele koostab tasuta õigusabi. Teised võivad leida advokaatide nimed, kes koostavad testamente, helistades kohaliku advokatuuri advokatuuri esildise teenistusele. Föderaalselt rahastatud õigusteenuste bürood pakuvad advokaate, kes on eksperdid, kes aitavad madala sissetulekuga inimesi juriidiliste probleemidega.

Probono programmid vastavad madala sissetulekuga klientidele vabatahtlike advokaatidega, kes nõustuvad oma juhtumeid tasuta võtma. Online pro bono programm, mis sobib madala sissetulekuga klientidele vabatahtlike advokaatidega, kes nõustuvad andma lühikesi vastuseid online tasuta. American Bar Association Tasuta Legal Vastused - See sait võimaldab inimestel madala sissetulekuga küsida küsimusi online ja on advokaat neile vastata. Nad ei vasta küsimustele, mis puudutavad kuritegusid.

Viimnetestament ja Testament, Advance direktiivid ja volikiri on ühised juriidilised dokumendid, mida kasutatakse inimese elu planeerimiseks ning isiku vara ja pärandvara jaotamiseks pärast surma. Neid dokumente ja tööd, mida peate nende loomiseks tegema, nimetatakse mõnikord „elu planeerimiseks. Legal Services Corporation (LSC) on Ameerika Ühendriikide suurim õigusabiprogrammide rahastaja, pakkudes sellest rahastamisest ligikaudu ühe neljandiku. Tasuta õigusabi bürood on mittetulunduslikud agentuurid, mis pakuvad tasuta õigusabi isikutele, kes ei saa endale lubada advokaati palgata.

EldercareLocator - Sisestage oma linna ja riigi või postiindeks leida kohalikud kontorid vananemise ja õigusteenused. Täiendavate õigusabi rahastamisallikate hulka kuuluvad erasektori sihtasutused ja annetused, riiklik rahastamine sageli riigi baarifondide kaudu, lepingud ja toetused föderaal-, riigi- ja kohalike omavalitsuste üksustelt ning cy pres auhinnad. Need volitused ei asenda advokaadi rentimist, kuid need pakuvad põhilisi juriidilisi andmeid nende hõlmavate teemade kohta. Tsiviilõigusabi on vaesuses või selle läheduses elavate inimeste nõustaja ja õigusabi õigusabi õigusasjades, mis jäävad väljapoole kriminaalõigussüsteemi.

Floridatasuta juriidilised vastused on virtuaalne õigusabi kliinikus, kus kvalifitseeruvad kasutajad postitavad oma tsiviilõiguslikud küsimused See võrguteenus on mõeldud inimestele, kes ei saa endale lubada advokaadi eest maksmist, kuid kellel on juriidiline küsimus abielulahutuse, laste toetamise, koduvägivalla, hariduse, eluaseme ja palju muud kohta. Rahastatud Florida Bar Foundation, Florida Law Help on Florida tasuta juriidilise teabe kodulehel ja kataloog kõik tasuta õigusabi kontorid kogu riigi. Pro bono praktika muutub kiiresti institutsionaliseerituks eraettevõtetes ja ettevõtete juriidilistes osakondades. Tsiviilõigusabirahuldamata vajadus on siiski nii suur, et ainult Ameerika õigusabistruktuuride ressursside ümberkujundamine võimaldab sellel riigil pakkuda õiguskaitse kättesaadavust kõigile.

Õigusabi on sageli ainus päästerõngas, mis on kättesaadav inimestele, kellel on elutähtsad tagajärjed, nagu näiteks kodu kaotamine, tööhõive või laste eestkoste kaotamine. Paljud tasuta õigusabi bürood võivad olla võimelised tegelema muude probleemidega, sealhulgas sisserände, tarbijate ja puuetega seotud küsimustega. Eraadvokaatide pro bono abi on hindamatu täiendus personali põhiste õigusabiprogrammide pakutavatele teenustele.