Kas professionaalsed teenused maksustatakse New Yorgi osariigis?

Müügimaksugamittekuuluvate teenuste näited on kinnisvara, arstiabi, hariduse ning isiklike ja professionaalsete teenuste kapitali parandamine. Teenuste müük on üldjuhul vabastatud New Yorgi müügimaksust, kui need ei ole konkreetselt maksustatavad. Kui teie ettevõte osutab mõnda ülaltoodud teenust, olete kohustatud tasuma maksu. Tõepoolest, maksmata jätmise maksu meelitab trahvi.

Kuite ei saa ostjalt nõuetekohaselt täidetud vabastussertifikaati, peate koguma käibemaksu müügilt, mis vajavad maksuvabastust. Lisaks tuleb vabastusdokument kätte saada 90 päeva jooksul alates vara kättetoimetamise või teenuse osutamise kuupäevast. Kui esitate oma maksudeklaratsiooni hilja, siis tuleb tasuda trahvi 5% maksust, mis tuleb tasuda iga kuu deklaratsiooni hilineb, maksimaalselt 25%. Trahvi loobumine ainult siis, kui esitate mõistliku põhjuse hilinenud maksmiseks.

NewYorgi osariigis on madal maksumäär umbes 4%. Iga maakonna või linna riik, aga paneb oma müügimaksu. Mõned maakonnad täiendavalt maksavad transpordimaksu, mis sisaldub nende müügimaksus. Selle tulemusena võite prognoosida müügimaksu maksmist 7% ja 8,875 protsenti New Yorgis.

NewYork City on kõrgeim maksumäär osariigis, kell 8,875 protsenti. Müügimaksu Helper LLC ei ole advokaadibüroo ja selle veebisait, samuti tehnoloogiaga seotud eneseabiteenused ja vormid ei asenda advokaadi nõuannet. Teie ja käibemaksu vahelist suhtlust reguleerib meie privaatsuspoliitika, kuid ei hõlma advokaadi-kliendi või töötoote privileegid. Kõiki advokaaditeenuseid osutavad sõltumatu advokaadibüroo kaudu sõlmitud sõltumatud advokaadibüroo kaudu sõlmitud sõltumatud advokaadid ja nende suhtes kohaldatakse eraldi advokaadi.

Pakkudessaidi ohutuse juhid, tuleohutuse juhid ja erakorralise tegevuse valvurid töö ehitusplatsidel kehtib New York müügi ja kasutamise maksu. Paljud ettevõtted, kes pakuvad klienditoe-, paigaldus- või garantiiteenust koos füüsilise hüve müügiga, et palgata raamatupidajate armee, et määrata kindlaks, mis on maksustatav ja mis on vabastatud. Kui müüte teenuslepinguid eraldi või koos materiaalse kauba müügiga, võite olla kohustatud tasuma käibemaksu. Maksumaksja vaipade puhastusteenused on vabastatud New Yorgi müügimaksust, kuid selle muud puhastusteenused ja põranda remonditeenused on käibemaksuga maksustatud.

Nendefaktide põhjal järeldas kohus, et maksumaksja teenuse esmane ülesanne on palju enamat kui pelgalt tegutsevate rollikirjelduste müük. Näideteks on telefonivastajad, krediidi aruandlusagentuurid ja krediidibürood ning hävitamisteenused. Seega järeldas audiitor, et nende aruannete müügi esmane ülesanne oli kogutud teabe müük, maksustatav infoteenus. Paljud teenuseid osutavad ettevõtted ei tea endiselt nendest seadusjärgsetest muudatustest, mõned ekslikult arvavad, et nad ei pea üldse maksma käibemaksu, isegi kui nad müüvad teenuseid üle kogu Ameerika Ühendriikide.

KunaAmeerika Ühendriigid on nihkunud tootmispõhiselt majanduselt teeninduspõhisele majandusele, hakkasid paljud riigid kehtestama ka teenuste müügi ja kasutama maksu. New Yorgi maksumaksja, veebipõhine laenuturg, esitas riigilt käibemaksu tagastamise avalduse osakonna vastu, kuna selle peamine funktsioon ei ole infoteenuste pakkuja. Lõpuks nõustus kohus, et teenused on maksustatavad teabeteenused, kuid järeldas, et üks teenustest CrossMedia kvalifitseerib siiski seadusjärgset väljajätmist, kuna teave oli oma olemuselt individuaalne ja seda ei esitata teistele esitatud aruannetes. Maksumaksja on keskkonna-, hindamise- ja kinnisvara konsultatsioonifirma, mis pakub pankadele ja finantseerimisasutustele erinevaid keskkonnariski hindamise teenuseid.

Käibemaksumääradeja reeglite korrektne rakendamine toodetele ja teenustele võib põhjustada kulukaid tõrkeid. Teenusepakkujad eriti professionaalsete teenuste valdkonda saab kiiresti eeldada, et nende teenused on mittemaksukohustuslased ja et nad ei pea koguma müügimaksu ja müügimaksu oma teenuste müügi. Meditsiinitehnika ja -tarvikud, mida inimene ostab meditsiiniteenuste osutamiseks hüvitamiseks, kohaldatakse müügi- ja kasutusmaksud. Näiteks, nii Florida ja Iowa on märgitud maksustada „äriteenused, kuigi Iowa maksustatakse laia valikut neid teenuseid ja Florida ainult maksud turvalisuse ja detektiiv teenused.

.