Kas õigusteenused on olulised?

KohtudNew York City on alustanud elektroonilisi ja virtuaalseid operatsioone,. Advokaadibürood ei olnud loetletud olulise teenusena käesoleva nädala alguses välja antud täidesaatva korraldusega, mis varem piiras töötajate arvu, kellel oli lubatud kontoris tööle teatada. Seda ei kavatseta kasutada ja seda ei tohiks kasutada õigusnõustamise asemel mis tahes konkreetses olukorras. Lisateavet nende üksuste ja DLA Piperi struktuuri kohta leiate selle veebilehe juriidiliste teatiste lehelt.

Samutipakume abi peredele peatamise küsimustes, toetame juurdepääsu kodu juhendamine abikõlblikud õpilased, ja toetada vanematele piiratud inglise keele oskus, kes usuvad, et nad on keelatud asjakohane tõlkimise ja suulise teenuseid, et tagada neile võimalus mõttekalt osaleda oma lapse haridus. See on üksnes informatiivsel eesmärgil ning see ei ole õigusnõustamine ega advokaadi-kliendi vahelise suhte loomine. New Yorgi osariigi kriminaalõigusteenuste osakond (OLS) annab agentuurile õigusnõustajat ning pakub laia valikut teenuseid õiguskaitseorganitele ja prokuratuurile üle kogu riigi. Selle väljakutse lahendamiseks on Northeastern New Yorgi õigusabi Society (LASNNY) loonud tervikliku COVID-19 õigusabi, mis sisaldab õiguslikku liini ja COVID-19 õigusteabe veebilehte.

Õiguslikkunõustamist vajavad isikud peaksid võtma ühendust advokaadiga, kes oleks parimal positsioonil, et anda nõu, millised võimalused on saadaval. Selle elanikkonna püüdmiseks ja kaitsmiseks on tekkinud mõned meetmed, näiteks väljatõstmise moratoorium, kuid ilma õigusliku propageerimiseta ei kaitse need jõupingutused neid inimesi, kes neid kõige rohkem vajavad. Et valmistuda tulevikuks, LSNYC on loonud juhend, mis aitab teil valmistada ette „Advance direktiivid, juriidilised dokumendid, mis aitavad teil kaitsta teid ja teie lähedasi, parandada oma elukvaliteeti, ja veenduge, et teie tulevik peegeldab teie väärtusi. Õigusteenuste büroo annab volinikule ja agentuuritöötajatele nõu ning on ka erinevate nõukogude ja juhatuste õigusnõunik, kellele agentuur pakub personali toetust.

AndrewCuomo õigusliku tegevuse aeglane riik nüüd epitsenter rahva koronaviiruse pandeemia. Kohtunikud aga jätkavad virtuaalmenetluse kasutamist alati, kui see on seaduslikult lubatud ja logistiliselt võimalik.