Kas õigusteenused on maksu maha arvata?

Mahaarvatavadjuriidilised tasud Üldiselt võivad teie äritegevusega seotud juriidilised tasud, sealhulgas rendipinnad, olla mahaarvamised. See on tõsi ka siis, kui te ei võitnud kohtuasja, mille puhul kohtukulud tekkisid. Kas teie ettevõte võib oma maksudest maha arvata kohtukulud? Üldine tarkus on see, et äri juriidilised tasud on maksu maha arvata. Niikaua kui tasu on nii „tavaline kui ka äritegevuse käigus vajalik, saate selle maha arvata.

Ei, sel juhul ei tohi te advokaaditasu maha arvata. Abielulahutuse eest makstud õigustasusid loetakse isiklikeks kuludeks. Te võite maha arvata ainult oma töö tegemise või hoidmisega seotud juriidilised tasud. Siiski võib teil olla õigus maha arvata advokaaditasud, mis on seotud alimendid saamise või vara saamisega.

Needtasud võivad olla mahaarvatavad, sest need suurendavad taotleja maksustatavat tulu. Te ei saa maha arvata nõustamise, kohtuvaidluste või isikliku nõustamise kulusid. Teie advokaat võib ka selgitada, miks mõned juriidilised või advokaatide tasud ei pruugi olla õigus maksusoodustust. Teisest küljest, kui õiguslikku tasu makstakse seoses äriasja jaoks osutatud õigusteenustega , näiteks ärilepinguga, siis loetakse need ärikuluks ja seega on need täielikult maksustatavad maha arvata.

Üldiseltei loeta maksude mahaarvamiseks tavaliselt isikliku õigusasja, näiteks abielulahutuse või lahuselu eest seotud advokaaditasusid. Näiteks kui üksikute toimikute pankroti tõttu on omanik ebaõnnestunud äri, nad on lubatud ainult maha arvata osa õigustasud oma maksud, mis olid makstud advokaat esindada neid pankrotimenetluse käigus. Nagu näete, on kohtukulude mahaarvamise kindlaksmääramine keeruline ja isegi kui see on lubatud, ei pruugi mahaarvamine anda mingit maksusoodustust. Põhimõtteliselt, kui maksate maksude või maksustatava tuluga seotud juriidiliste tasude eest, saate need oma maksudest maha arvata.

Needreitingud näitavad advokaadid, kes on laialdaselt kinni oma eetilistest standarditest ja õigusteadmisi konkreetses valdkonnas praktika. Kui teil on vaja auditit läbi viia või uurida, võite maha arvata esindamisega seotud juriidilised tasud. Lisaks, kui on muid õiguslikke küsimusi, mis puudutavad teie maksud, Teie advokaat saab aidata teil neid küsimusi samuti. Tema roll hõlmab õiguslike artiklite kirjutamist seaduse raamatukogu osakonna jaoks, mis asub LegalMatch veebilehel.

Onmitmeid nõudeid, mis peavad olema täidetud selleks, et maksumaksja saaks maha arvata juriidilised või muud ametialased tasud kaubandus- või äritegevuse kuludena või tulu tootmisega seotud kuludena. Rikkumisest teataja juhtumid hõlmavad rendile IRS teada keegi, kes on petmine oma maksud või toime teatud muid õiguslikke rikkumisi. Käesoleval saidil esitatud teave ei ole juriidiline nõustamine, ei kujuta endast advokaadi esildisteenust, ja ei advokaadi-klient või konfidentsiaalne suhe on või peaks olema moodustatud saidi kasutamine.