Kas New Yorgis on teenusemaks?

Linnakäibemaksu määr on teenuses 4, 5%, New Yorgi osariigi müügimaks puudub. Kui tooted on ostetud, tuleb tasuda 8, 875% kombineeritud linna- ja riigimaks. City tasub 10, 375% maksu ja täiendava 8% lisamaks parkimine, garaažis või ladustamiseks mootorsõidukite Manhattanil. Teenuste müük on üldiselt vabastatud New Yorgi müügimaksust, välja arvatud juhul, kui need on konkreetselt maksustatavad.

Kuiteie ettevõte osutab mõnda ülaltoodud teenust, peate maksma maksu. Tõepoolest, maksu tasumata jätmine meelitab trahvi. Kui te ei saa ostjalt nõuetekohaselt täidetud vabastussertifikaati, peate koguma käibemaksu müügilt, mis vajavad vabastusdokumenti. Lisaks tuleb vabastusdokument kätte saada 90 päeva jooksul alates vara kättetoimetamise või teenuse osutamise kuupäevast.

Kuite esitate oma maksudeklaratsiooni hilja, siis tuleb tasuda trahvi 5% maksust, mis tuleb tasuda iga kuu deklaratsiooni hilineb, maksimaalselt 25%. Trahvi loobuge ainult siis, kui esitate mõistliku põhjuse hilinenud maksmiseks. New Yorgi osariigis on madal maksumäär umbes 4%. Iga maakond või linn osariigis kehtestab aga oma müügimaksu.

Mõnedmaakonnad nõuavad täiendavalt transpordimaksu, mis sisaldub nende müügimaksus. Selle tulemusena võite prognoosida müügimaksu maksmist 7% ja 8,875 protsenti New Yorgis. New York City on kõrgeim maksumäär osariik, kell 8,875 protsenti. Müügimaksu Helper LLC ei ole advokaadibüroo ja selle veebisait, samuti tehnoloogiaga seotud eneseabiteenused ja vormid ei asenda advokaadi nõuandeid.

Teieja käibemaksu vahelist suhtlust reguleerib meie privaatsuspoliitika, kuid neid ei hõlma advokaadi-kliendi või töötoote õigused. Kõiki advokaaditeenuseid osutavad sõltumatud advokaadid, kes on sõlmitud sõltumatu advokaadibüroo kaudu ja nende suhtes kehtib eraldi advokaadibüroo ja kliendi leping. New Yorgi osariigis ei maksustata professionaalseid teenuseid üldjuhul müügimaksuga. New Yorgi (NY) osariigi käibemaksu määr on praegu 4%.

Olenevaltkohalikest omavalitsustest võib maksumäär olla koguni 8,875%. See tutvustus raamat aitab nii praeguste kui ka ambitsioonikaid väikeettevõtete omanikele olulisi maksuplaneerimise küsimusi ja hõlmab mitmesuguseid väikeettevõtete maksuteemasid. Leiad täielikum jaotus maksustatavate kaupade ja teenuste New Yorgi osariigi Quick Reference Guide maksustatavate ja maksuvaba Kinnisvara ja teenused. Kui maksate parkimisteenuse eest (olenemata sellest, kas teil on renditud sõiduk või mitte), maksate New Yorgi müügimaksu 4% pluss kohalikud müügimaksud.

Kuisa üritad parandada oma krediidi, pidage meeles, et New York City tasub käibemaksu kõige krediidi aruandlusteenused. Te peate saama maksuvabastuse dokumendi 90 päeva jooksul alates vara kättetoimetamise või teenuse osutamise kuupäevast. Mõned teenused nõuavad, et esitaksite maksuvabastuse dokumendid, mille peate müüjale andma, et teenus oleks maksuvabastatud. Meditsiinitehnika ja -tarbed, mida inimene ostab meditsiiniteenuste osutamiseks hüvitise saamiseks, kehtivad müügi- ja kasutusmaksud.