Kas müügimaksu teenuste ny?

Materiaalseisikliku vara müügi suhtes kohaldatakse New Yorgi müügimaksu, välja arvatud juhul, kui need on konkreetselt vabastatud. Teenuste müük on üldiselt vabastatud New Yorgi müügimaksust, välja arvatud juhul, kui need on konkreetselt maksustatavad. Käibemaks ei kehti ka enamikule teenustele. Müügimaksuga mittekuuluvate teenuste näited on kinnisvara, arstiabi, hariduse ning isiklike ja professionaalsete teenuste kapitali parandamine.

Lisateavetvaadake Tehingud, mis ei kuulu käibemaksuga maksustamisele. Kui teie ettevõte osutab mõnda ülaltoodud teenust, peate maksma maksu. Tõepoolest, maksu tasumata jätmine meelitab trahvi. Kui te ei saa ostjalt nõuetekohaselt täidetud vabastussertifikaati, peate koguma käibemaksu müügilt, mis vajavad vabastusdokumenti.

Lisakstuleb vabastusdokument kätte saada 90 päeva jooksul alates vara kättetoimetamise või teenuse osutamise kuupäevast. Kui te esitate oma maksudeklaratsiooni hilja, siis tuleb tasuda trahvi 5% maksust, mis tuleb tasuda iga kuu deklaratsiooni hilineb, maksimaalselt 25%. Trahvi loobuge ainult siis, kui esitate mõistliku põhjuse hilinenud maksmiseks. New Yorgi osariigis on madal maksumäär umbes 4%.

Igamaakond või linn osariigis kehtestab aga oma müügimaksu. Mõned maakonnad nõuavad täiendavalt transpordimaksu, mis sisaldub nende müügimaksus. Selle tulemusena võite prognoosida müügimaksu maksmist 7% ja 8,875 protsenti New Yorgis. New York City on kõrgeim maksumäär osariik, kell 8,875 protsenti.

MüügimaksuHelper LLC ei ole advokaadibüroo ja selle veebisait, samuti tehnoloogiaga seotud eneseabiteenused ja vormid ei asenda advokaadi nõuandeid. Teie ja käibemaksu vahelist suhtlust reguleerib meie privaatsuspoliitika, kuid neid ei hõlma advokaadi-kliendi või töötoote õigused. Kõiki advokaaditeenuseid osutavad sõltumatud advokaadid, kes on sõlmitud sõltumatu advokaadibüroo kaudu ja nende suhtes kehtib eraldi advokaadibüroo ja kliendi leping. New Yorgi osariigis ei maksustata professionaalseid teenuseid üldjuhul müügimaksuga.

NewYorgi (NY) osariigi käibemaksu määr on praegu 4%. Olenevalt kohalikest omavalitsustest võib maksumäär olla koguni 8,875%. Üksikasjalikumat teavet selle kohta, millist müüki maksustatakse, vaadake maksubülletääni kiirjuhend maksukohustuslikele ja maksuvabastatud kinnisvaratele ja teenustele (TB-ST-740). Kui kinnisvara või teenus on kõikidest ostjatest maksust vabastatud, ei ole müüja kohustatud hankima maksuvabastustunnistust.

Kuimaksate parkimisteenuse eest (olenemata sellest, kas teil on renditud sõiduk või mitte), maksate New Yorgi müügimaksu 4% pluss kohalikud müügimaksud. Kui sa üritad parandada oma krediidi, pidage meeles, et New York City tasub käibemaksu kõige krediidi aruandlusteenused. Teenusepakkujad eriti professionaalsete teenuste valdkonda saab kiiresti eeldada, et nende teenused on mittemaksustatavad ja et nad ei pea käibemaksu koguma ja müügimaksu oma teenuste müügist. Maksumaksja vaipade puhastusteenused on New Yorgi müügimaksust vabastatud, kuid selle muud puhastusteenused ja põranda remonditeenused on käibemaksuga maksustatud.

Maksumaksjateenused reklaami tõhususe mõõtmiseks kuulusid New Yorgi müügi- ja kasutusmaksuga, kuna need kvalifitseeruvad maksustatavateks infoteenusteks. Mõned teenused nõuavad, et esitaksite maksuvabastuse dokumendid, mille peate müüjale andma, et teenus oleks maksuvabastatud. New Yorgi maksumaksja, online-laenuturg, esitas avalduse Department of Revenue riigilt käibemaksu tagastamiseks, kuna selle peamine funktsioon ei ole infoteenuste pakkuja. Leiad täielikum jaotus maksustatavate kaupade ja teenuste New Yorgi osariigi Quick Reference Guide maksustatavate ja maksuvaba Kinnisvara ja teenused.

Infoteenustepakkujaks peetakse New Yorgi ettevõtet, mis aitab klientidel mõõta reklaamipingutuste tõhusust.