Juriidilised teenused?

Võimesaada hüvitist, kui külastate partnereid, mida soovitame. Lisateabe saamiseks lugege meie reklaamija avalikustamist. Testament või usaldus on juriidiline dokument, mis selgitab teie soove kahetsusväärsel juhul, kui te kaotate. Õige tüüpi dokument määrab, kas teie pere peab minema läbi tõendkohtumenetluse lahendada oma kinnisvara, muu hulgas olulist teavet.

Kunatahe või usaldus määrab kindlaks, kes teie vara saab, on see midagi, mida enamikul täiskasvanutel peaks olema. Kliendid saavad suure hulga kinnisvara planeerimise dokumente ja tarkvara ise on lihtne kasutada. Lisaks pole teil vaja Interneti-ühendust, välja arvatud tarkvara allalaadimine ja värskendamine. Ei ole mobiilseadmetes saadaval Nolo alustas DIY juriidiliste juhendite avaldamisega juba 1971.aastal ja oli üks esimesi veebisaite, mis pakuvad võrgupõhist õigusteavet ja abi.

Sellestajast peale on see hargnenud teistesse toodetesse, nagu nende Quicken WillMaker %26 Trust tarkvara tööriistad. Ei ole elavat tühistatavat usaldust saadaval Veebileht ei ole nii intuitiivne kui teised konkurendid On soodushinnaga teenuseid, mis hõlmavad lihtsa tahte loomist usaldusega. Samuti saate juurdepääsu nende dokumentide salvestusruumi teenusele, kus puuduvad salvestuspiirangud. See tasuta valik pakub ühte kõige laiemat vormide sorti ilma lisade eest maksmata.

Samutiei ole vaja kontot luua ega krediitkaardi andmeid üle anda ja saate oma dokumendid koheselt alla laadida. Saate juurdepääsu kõigile oma kinnisvara planeerimise dokumendid ühe kuu hind ja saate teha uuendusi, kui soovite. Mis teeb raketi jurist silma paistma on võime saada õigusabi uute juriidiliste küsimuste ja võime allkirjastada oma dokumente turvaliselt Internetis, võimaldades muudatuste jõustumist kohe. Pea meeles, et mitte kõik online on tegijad on loodud võrdsed.

Kuigimõned neist ettevõtetest on tooted, mis vastavad teie riigi seadustele, tahad veenduda, et teie lõplik dokument kannab sama kaalu kui üks, et advokaat loob. Näiteks, kui te elate Põhja-Carolina, peate tagama, et kes loob tahe allkirjastab selle ees vähemalt kaks tunnistajat. Kontrollige veebipõhise tahte ettevõtte peeneid trükiseid, veendumaks, et see on teie riigis nõuetele vastav, ja kinnitage, mida peate tegema, et muuta oma dokumendid seaduslikuks. Online tahte tegija ei pruugi olla piisav, et tegeleda oma unikaalse olukorra.

Onlineon tegija teenused tavaliselt on parim inimestele, kes on üsna lihtne kinnisvara. Siiski, kui teie pere olukord on keerulisem mõelda mitu abielu, füüsilise vara erinevates riikides, kasulapsed, ja isegi väikeettevõte võib olla kasulik küsida õigusabi advokaat. Muud võimalused hõlmavad nende hoidmist oma kohalikus pangas või finantsasutuses seifi. See on tavaliselt metallist kast, mida hoitakse riiklikult kindlustatud pangas või Credit Union võlvkelder.

Teie(või kellel on õigus seifi sisule, nagu teie volikiri) pääseb sellele juurde võtmega, mis on teile antud või iga kord, kui lähete. Teine näpunäide on hoida digitaalset koopiat, mis on salvestatud hädaolukorras, kui teie füüsilised koopiad hävivad pärast suurt katastroofi, näiteks. Meie eesmärk on veenduda, et meie soovitused on need, mida jagame oma pere ja sõpradega, kui otsite valida online tahte tegija ettevõte. Vaatasime 13i ettevõtteid enne parimate pakkujate valimist.

Tegurid, mida me vaatasime, hõlmavad ettevõtte ajalugu, hinda, kättesaadavust kõigis osariikides, veebipõhiste ressursside pakkumisi, kas toodet oli lihtne kasutada, ühilduvus erinevate seadmetega ja kas värskendusi oli lihtne teha. Test on juriidiline dokument, mis ütleb, kes pärib teie vara ja vara pärast teie surma. Tendis nimetate isiku, kes oma pärandvara haldab. See isik, keda nimetatakse „testamenditäitjaks, kogub pärandvara vara, maksab pärandvara võlad ja jaotab ülejäänud vara testamentis nimetatud abisaajatele.

Pennsylvania õigusabi võrgustik on riiklik sõltumatute õigusabiprogrammide konsortsium. Me koordineerida kohaletoimetamise tsiviil õigusabi Pennsylvanians, kes seda kõige rohkem vajavad. Pennsylvania õigusabi võrgustik on riiklik sõltumatute õigusabiprogrammide konsortsium, mis pakub tsiviilõigusabi madala sissetulekuga üksikisikutele ja peredele. Võrgustik koosneb üheksast piirkondlikust õigusabiprogrammist, mis pakuvad õigusabi abikõlblikele klientidele igas Pennsylvania maakonnas, ja kuus spetsiaalset õigusabiprogrammi, mis pakuvad õigusteenust seaduse spetsialiseeritud valdkondades või abikõlblike klientide erirühmadele.

TotalLegalabikeskus on ulatuslik teave, kuigi saate alati helistada või e-posti klienditoega, kui teil on küsimusi. Aga ükskõik oma eesmärke, sa väärid õigusnõustaja, mis kuulab teie muresid ja kohtub teiega, kus sa oled. Online ettevõtted palgata litsentseeritud advokaadid ja õigusspetsialistid hoolikalt sõna oma kinnisvara planeerimise dokumente nii, et iga on õiguslikult siduv. Nolo alustas DIY juriidiliste juhendite avaldamisega juba 1971.aastal ning oli üks esimesi veebisaite, mis pakuvad veebipõhist õigusteavet ja abi.

NorthPenn Legal Services püüab lahendada tsiviilõiguslikke probleeme ja võimaldada haavatavatele elanikkonnale läbi professionaalse õigusliku esindatuse, propageerimise ja hariduse. Pennsylvania SeniorLaw Helpline 1-877-PA SR seadus (1-877-727-752 - Pennsylvania SeniorLaw abiliin on tasuta, riikliku, juriidilise teabe, nõuandeid ja esildise teenust Pennsylvanian vanus 60 aastat ja vanemad. Kline Law School (Drexel) hoiab kliinikuid, mis pakuvad tasuta õigusnõustamist ja konsultatsiooni volituste, testamentide ja elustahtede koostamiseks. Quicken WillMaker %26 Trusti raames on olemas juriidiline juhend, mis aitab teil vastata korduvatele küsimustele ja võite pöörduda tehnilise toe poole, et saada täiendavat abi.

Praegunerahastamise õigusteenuste Pennsylvania ei ole piisav, et rahuldada igaüks, kes vajab õigusabi. Teie toetus jõupingutustele anda õigusabi neile, kellel pole mujal pöörduda, on vaja ja väga teretulnud. .